Re: Představte se prosím

#443
Guten Tag...
Mé name je Fritz.... Ne dělám si srandu.... Já jsem Patrik a jsem z Prahy. Moje GGB zbraně jsou HK416, P99 a nový kousek od Umarexu VP9. Co mám rád vůní propylenu (Bernzomatic) a lehké kopaní mojí JSS (HK416). Nemám rád když hrají Airsoft a slyším točení motůrku a nekonečné dávky.... :( :D. Doufám, že tohle představení stačí :D.

Re: Představte se prosím

#444
Ahoj,
jmenuju Mates a s plynovkama by se dalo říct, že začínám. Dřív jsem měl ehmmmmmAEGhmmmm a k tomu G19 od WE, nyní jsem přešel na WE Mk18 mod 2. Tu mam teď nově, mám s ní problém a doufám, že mi s tím zde pomůžete. Snad to jako představení stačí :)

Re: Představte se prosím

#449
Zdravím všechny plynaře,
já dělám military od roku 95 a to Recon USMC Vietnam, začínal jsem tenkrát manuály M16, ty se ale srali (vždy prdnul píst vzadu u nabíjecí páky). Na AEG nebylo, tak jsme valili vzduchovky, diabolky jsem si i z nosu tahal.
Když už bylo na AEG, byl jsem nadšen a tyto kvéry mě úplně pohltili. K plynu jsem čuchnul pouze u sekundární 1911.
Nyní se chci více přiblížit k realitě, v naší vyloženě rénakťácké grupě 3rd. FORCE RECONU v Namu. Tak je M14 od WE jasná volba a už jen čekám až přijdou. Tak s vaším dovolením bych zde nasál už teď, vaše poznatky a zkušenosti s touto zbraní. Ještě dodám že jsem z Plzně a rád bych skočil na pivko s někým kdo má stejné postižení jako já.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron