Re: KJW a KSC Beretta 93R

#32
Hele na každým,někdo nosí plnej gear aby se procvičil-ale bez dlouhý zbraně.Nikdo se nikomu neposmívá že má tohle a na co? a nebo že nemá tamto.Fakt velká svoboda.A jdeš do šatny přebít náboje, plyn se soupeřem co jste se právě řezali hlava nehlava a jste v hlubokým radostným hovoru jak je to fajn a plácáte ty naše voloviny :D

No já bejt president,tak by tady určitá část lidí děsně naříkala.Ale vyčistil bych to do půl roku od šmejdů. :lol:

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#33
Beretta se mi moc líbila. Střelba jak 3 ranou dávku tak only dávkou je fakt zážitek a střílí to hodně dobře na to že je to rovnou z krabice.Jen posílit ten recoil a nejspíš vyleštit.Alespoň pojezdy a pak musí makat jak divá.Díkas za půjčení Bendercz.Byl to fajn den. :D

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#37
Já mám v plánu na 18 nasadit tu nástavbu na kolimoš jako na furt i s tím gripem a pažbou-teda aby se to dalo rychle zaměnit právě na G35,ale tam už bych kolimátor nedával.Když trefíš sudem 40SW tak je jedno kam,halt devítka je slabá :lol: Prostě taková záloha když by někomu selhala primárka,nasazení pažby a gripu je dílem okamžiku a suvereně můžeš drtit dlouhý zbraně.Dostřel je plně dostačující,fofr taky a věř tomu,že kdybys podobně vybavil Berettu,tak to taky dá.Ale bude to sakra drahý.Navíc na Beretu kolimoš..to už je hodně vysoký.Ale musí to vypadat impozantně. :D Rozumíš starýho mazáka tím nezaskočíš,ale nováček se rozklepe jen to uvidí. :lol:

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#39
:D Tak Glock je dělník a od WE je dobrý právě, že na to všechno je a tak tě případná porucha netrápí.Jestli na práci tak G17 a jestli jako rezervu za primárku,tak automat.Enemy neví že máš jen pistoli co dává dávku :lol: No 18C je tak nějak povinnost mít,ale s G35 je to trochu jinačí-lepší.Ale na G35 zas nejsou věci,tedy je stejná jak G18 až na ten závěr,ten tu neseženeš taky.Uvidíš zas příště až ji vezmu tak ti ji půjčím aby sis to vošahal.Jako celej den ji nosit na opasku už je znát o 17nevíš,ale maká furt.Zas ty jsi mladej uneseš kde co.A rozborka-sborka srandovní.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#40
Jo přesně jak říkáš, mít toho pracanta na opasku, já rád pistol v akci vytahuju a ten automat bych chtěl mít v boji. Takže je to jasné, jen mám nařízeno z domova, že nejdřív prodávat a pak nakupovat :D
Only in death does duty end.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron