TM Desert Eagle 50AE

#1
Obrázek


Tak tuhle srandu tu ještě nemáme, tak jsem založil ;)
Mám tu černou, chromová je ženy.
Do stříbrné jsem hodil vratný pružiny a pružinu kladívka od Guarderu, prej 150 power up, no na chronu se to liší jen nepatrně.

V černým jsou vratný pružiny a pružina kladívka od Nine Ball, výkon zas stejný, jen vratné pružiny mě dělají bordel při chodu závěru dopředu mě to prorazí kouli přes gumu a vypadne hlavní ven :-D

Máte někdo podobný zkušenosti / problém ?

Nevím jestli tu je povolen odkaz na fb ? ( kdyžtak ho hned smažu ) ale moc nás tam ve skupině taky není kdo by poradil :)
https://www.facebook.com/groups/246459249209934/

Re: TM Desert Eagle 50AE

#2
Osobní zkušenost s tímto modelem nemám, ale vypadávání kule z hlavně ukazuje na problém s hopem - špatná guma, špatně složená komora a pod. Že by to souviselo s vratnou pružinou, když je v pořádku hop, to bych se divil. Vyzkoušej jenom se samotnou hlavní (když ji vyndáš ze zbraně) jak dobře guma drží kuli když třeba klepneš o stůl. Podle informací, co jsi uvedl, máš doma 4 pistole, tak to můžeš srovnat :-)
Taky není na škodu vyzkoušet více druhů kulí. Někdy jsou zbraně zmlsané a mají problém i s tím, co jiným nevadí. Ale ten hop je daleko pravděpodobnější.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron