Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#23
Takže malé zhodnotenie:

TM HK45 vs KWA HK45
to čo som napísal predtým stále platí.
hrubý fps výkon má KWA vyšší ako TM, principiálne čo sa týka účinnosti sú na tom rovnako.

Výhoda KWA je v kovovom závery. Čo pokladám za veľkú nevýhodu je problematické plnenie zásobníkov = nenašiel som nástavec ktorý by pasoval, čiže sa loaduje do drážky.

Nevýhoda TM oproti KWA je absencia kovového záveru. Má oproti KWA lepšie spravený spôsob loadovania BB = nástavce sedia.


TM je lacnejšia ako KWA.

Takže asi tak.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#24
Tak dlouho jsem nic nekoupil a chtel jsem pistoli co bude krasne fungovat, vydrzi, neznici se a nemusim do ni dat novou gumicku hlaven komoru, aby jsem se trefil. Tak jsem koupil TM HK 45. Bomba zpracovani. Vsechno chodi jak ma, nic nedre zadnej bublinkovej kov. Plast na zaveru mi nevadi vypada to krasne. Super roura je ta 45tka :) . Vytahl jsem z krabice, dal 0.25g a slabsi plyn a nemusel jsem ani nastavovat hop. Leti to jako lazer asi 50m a pak jako kdyz nekdo bezi sprintem a narazi do zdi, ztrati energii a spadne kulicka. Perfektni hop.

Zajimavy je tlacitko uvolneni zasobniku. Neni to tlacitko, ale oboustrana packa pod spousti umistena v trigger guardu nevim cesky pojem. Pojistka pohodlna na palec na tele zbrane. Spoust oproti ostatnim pistolim co mam, jemna kratky chod perfektni. Jina je to double action. Ergonomie super je dokonce vetsi nez FNX od VFC. FNX ma kratsi telo, ale jak ma vepredu zavit na tlumic tak je jakoby trochu delsi.

Kdyz to shrnu, tak nejlepsi pistol co jsem mel. Kdyz to srovnam v nejakym zebricku, tak to bude asi takhle.

1. TM HK 45
2. KSC G17 , ale ten je jen o 1% horsi treba.
3.VFC FNX45 divna spoust a zpracovani levnejsi.
4. WE pistole. Nejsou spatny, ale kdyz je pouzivate vic nez vystrileni zasobniku po akci u auta, tak odejde vnitrek na propylenu. KSC glock jel na propylenu celou dobu a nepoznali byste to.
Only in death does duty end.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#25
Včera na pistol war otestována HK 45 od TM. Měl jsem v dostřelu pár metrů navíc oproti nepříteli a v přesnosti ještě mnohem víc. Pistole z krabice na hop jsem ani nešáhnul greengas a 0,25g KSC kule, který jsou krásně vidět. Jsou jakoby nazelenalýbílý, neni napsáno, že by byly svítivý, ale jsou krásně vidět po celou dobu letu. To se o klasice 0,30g GG našedlých říct nedá. Jinak pistole šlape jako hodinky, můžete sypat jeden zásobník za druhým, žádný problém, žádný ochlazování. Spoušť rychlá, kadence bomba.

Jiný značky pistolí co jsem měl i na propylenu, tak takhle hezky nestříleli ani po kompletní komoře od ML přítlaku a gumiččce a hlavni. Jediný co střílí ted dál je VFC FNX45 propylen a 260mm hlaveň. Ale se základní délkou hlavní jsem ani po upgradu nic lepšího neměl. Zní to jako vychvalování ale po tom co celej den člověk běhá pistole proti pistolím, tak už to odhadne jak na tom je. Vystřílel jsem tak přes 30-40 zásobníků, blbě se to odhaduje, mám polovinu 3000 pytle s kulema. Člověk něco postrácí při nabíjení, plus jsem něco vystřílel v lese. Pistole běží a vypadá úplně stejně, tak jak přišla v krabici, i chod závěru a všeho. Nebojte se Maruiek, já už asi nic jinýho nekoupím.
Only in death does duty end.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#26
A jak to střílí s 0,4g nebo 0,45g municí? 0,25g je na nic a i 0,3g je ještě stále lehounká. Jako kolik to dává s tímhle mizerným střelivem co do toho cpeš? Nám to na zatracovaných WE glockách střílí 60-80 metrů s bežnou dýlkou hlavně, na munici 0,4g a 0,45g. Rychlosti máme zhruba mezi 80-90m/sec.Nás mrzelo že jsme nebyli na tom "pistol match",ale ještě snad nějakej bude.Dokonce i teď v sobotu v lese jsem už šahal po pistoli,páč nepřátel bylo mračno,dostřelil bych na ně stejně jak s dlouhou a byl v zabíjení ještě rychlejší s přenášením palby. Bohužel,"mnoho psů,zajícova smrt" :) .Lehčí náboje jak 0,4g bych už ani do pistole nedal. A plastovou verzi bych si už nikdy nechtěl.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron