Re: Marui

#31
Jak jsem se zmínil už ve chlívku WE pro G35 byl jsem s tímhle taky na teréních zkouškách a tam tedy trošku zklamání.Na 60m sotva popadal dech, bylo to konečný pro G17 na rozdíl od G35 ten to dával jakoby samo sebou.Možná je to kulema,měl jsem 0,32g namísto vyzkoušenejch 0,3g a možná že ne teda.To ještě odzkouším.Nepovedlo se mi ani nahopovat,kolečko jsem dal na doraz a kule jakoby neposlouchala jak měla.Tak ještě předělat tu teflonku.Příští tejden to zase oprubuju a dám vědět jak se zadařilo.Kope to moc pěkně,ale když to nemá ten dosah.....jinak to trefuje na těch 40m jako nic,ale to je málo.

Re: Marui

#32
Tak nebylo to kulema,ale zase ta teflonová páska.Omotal jsem jinak, sice přepísk jsem to,ale tahá přes 70m klidně kulema 0,36g.Protože mi v sobotu na G-35rupla tryska,tak jsem venkovní cvičení dokončil se 17 v CO2. Měl jsem za to že teda nebude tak přesná-což nebyla,ale dá se nacvičit.Samo pásku zas předělám. :cry: No ale na cresh testu klidně na 3tí ránu už prostřeluje okení sklo a to pouze 0,3g kulí.Docela slušný.Uvažuju o trysce UAC-hliník,páč to by bylo na věky,ale tryska APS drží v poho. Zatím.Teď už se bude zase hodně střílet venku,počasí se konečně začíná vylepšovat.

Re: Marui

#33
Takže dostřel s pistolí na 70m ? To není vůbec zlý, já mám se svym socomem za cíl 50m a to je bez blowbacku apod, takže má na to slušnej potenciál.

Pěkně se ti to povedlo.

Re: Marui

#34
Jo jde to i dál,akorát netrefím,nebo náhodně.Tak CO2 je přece jen lepší plyn.A 10m/sec navíc se hodí.I když je to furt zatraceně málo.Představoval bych si 115m/sec 0,4g kulí.To ale není možný s tak krátkou hlavní.Jako u teda Blowbacku.

Re: Marui

#35
Tak jsem se dokopal k měření tou 0,4g kulí,ale jen tak v letu moc jsem tom,u nedal...tady u marui CO2 to dává 122m/sec koulí 0,4g a u WE G17 to jde jen 97m/sec,nešteloval jsem hop,tak to bude nejspíš ono,ale i tak jsem zklamanej mělo to dát o dost víc,ještě budu měřit o víkendu.Plyn protech pouze.No a tady u marui samo CO2 a kule madbull 0,4g žlutý.V terénu ale je to úplně jiný jde to úplně přesně kam chci a na velkou dálku i velkým fofrem.Ani na 60 a víc metrů nebude enemy schopen uhnout.

Re: Marui

#37
No fakt jsem čekal víc.I u toho CO2 jsem čekal víc.Ale jednak jsem měl málo nabitou baterku u měřáku-u mýho měřáku,ke konci už to přestávalo měřit-nebo měřilo to vyloženě hovadiny-nabíjel jsem jen 10min asi a normal,žádný rychlo a určo ten hopík.Byl štelenej na G18 a G35 ty dávaj míň díky tomu úniku plynu na ruku.No a abych teda pohár hořkosti vypil do dna,tak u WE G17 to trošku na tu pazouru taky prská při tom tlaku. :? Jediná ta maruika neprskne nic.Nejspíš ta kulatá tryska pojme tím gasroutem víc plynu a líp i těsní.A to zrovna na tomhle zásobníku na kterým jsem to měřil není gasrout 9míč :cry: .Díra je tam mnohem větší než u WE...mnohem ne,ale větší je. Musím to oměřit navzájem jak se věci maj.Možná probrousit ten vstup plynu do trysky by neuškodil.Vzal jsem si to včera do Třeště na služebku,našel jsem tam krásnej les na zkoušení-hnedka za zámečkem do leva nahoru do kopce asi 3km a paráda les,sice tam pršelo a bylo jen 9C,ale střelba byla bezvadná.Dal jsem 2 rohlíky a tradá zas na přednášku,ale jsem spokojenej jak to střílí,jenom ten fofr je fakt divnej.Prostě s tím co vidíš v terénu to nesedí zas na měřáku.O víkendu vyřeším.Možná to nebude tak lehký jak jsem si myslel,ale to se ukáže.Kdyby ta G17 od WE dala těch 122,tak jsem spokojenej,páč s maruikou nevydržim dlouhý přestřelky,nebo dlouhý jo,ale ne s častou střelbou.Je to taky o stylu boje. Jdu s pistolí kupředu když můžu a pálím jednu za druhou.To prostě CO2 nemůže dlouhodobě ustát.Plyn v pohodě.Když bych byl statičtější tak to taky půjde.Jsem spíš zvyklej útočit než bránit.Mě totiž děsně štvou zasákávači.Někam se zasákne a vydrží tam celou přestřelku na jednom fleku.Tak se tam snažím dostat s granátem a pokrejvám se sám. A to s CO2 velice těžko zmáknu.Leda s uzi. Tý je to fuk kolik dám ran. Ale pistole jsou fakt jiný.Vrtá mi to hlavou.Asi jedině díky tomu materiálu co se stačí ochladit.V pistolích žádnej skorem není oproti dlouhejm zbraním.Tam to foukne a je to celý studený.Ale na druhou stranu,zas je člověk chytřejší,sice je mi to k prdu,ale zas vím víc. 8-) Oměřím ještě i s 0,3g a budu vědět.Vůbec mě nenapadlo,že to s pistolema BUDE O TOLIK OBTÍŽNĚJŠÍ NEŽ S DLOUHEJMA PLYNOVKAMA...na druhou stranu,když bych pistoli bral jak záložku pouze,zhruba do těch 30-40m a jen 0,3g kulí,tak je to až kam. :D No a to jsem byl zprvu rád,když jsem cíl občas zasáhnul na 20m..... :lol: teď je mi 50m málo. :lol:

Re: Marui

#38
Tak hopem to nebylo,víc než 123m/sec jsem z maruiky nedostal :cry: WE šlo pouhých 101m/sec a víc ani prd.Ale v terénu je to fakt úplně neodpovídající výkonu.Obojí jde krásně rovně a daleko i se slušným fofrem,nepatrně je znát vyšší výkon CO2,ale jinak je to téměř stejný.Asi je konec možností,ještě zkusím jednu věc,ale moc si už od toho neslibuju.Hlavně bych se nechtěl vracet ke střelivu 0,3g.To je propastnej rozdíl oproti 0,4g.Na co zamíříš a neuděláš chybu,to trefíš.No jednou to muselo přijít, že není už dál co na výkonu nabrat. :cry:

Re: Marui

#39
Ještě jak jsem o tom celej víkend přemejšlel....tak podle mě je to že u toho střeliva 0,3g se hodně rychle ztrácí energie.Jo jde to dejme tomu do těch 40m dost rychle,ale pak už není energie a odpor vzduchu to výrazně zpomalí.Kdežto u váhy kulí 0,4g se ta energie neztrácí tak rychle a kule má slušenej fofr ještě dlouhou chvíli po dosažení maxima.A dost taky možný,že kule nabírá ještě rychlost po opuštění hlavně.To je to jak jsme testovali to měření u měřáku a dál od měřáku.Na svým to prostě ten metr daleko dát nemůžu netrefil bych tu díru.Dostřel se o moc nezvedl,ale přesnej dostřel teda jo.Na kuli 0,4g už nějak vlivy větru nezabíraj, i ten odpor vzduchu je menší...prostě je to hodně dobrý.Teď zbejvá ještě nakoupit to pořádný střelivo 0,4g,když už madbuly nejsou.Jako spokojenej jsem i nejsem,ale posunulo se to výrazně ku předu.

Re: Marui

#40
To je zajímavej názor s tim střelivem. Teď jsme to s T-Dogem trochu řešili - moje M4 má nějak nízkou úsťovku, klesla na cca 130m/s .30 na CO2 což je divný. To ale s tebou proberu až bude čas, myslim že to necháme na červenec aby byl klid, protože tohle bude hodně těžký vymejšlení kde je zakopanej pes.

Ale ty čísla co jsi dosáhnul jsou pěkný. Kdyby jsi to zkoušel na Sigovi 226 tak mě snad uvrtáš do druhýho sekundáru...

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron