Re: Marui

#21
Ano pomohlo lepšie tesní. Čo,sa,týka pružiny bicieho kladiva tak nemám problém ani s mäkkylmi TM leto zima CO2,Propylén všetko bez problémov funguje kedinel čo sa zmenilo je funkcia zbrane v chladnom,počasí na Propáne, klesla spotreba a kopanec je výrazný aj s propánom pri teplote okolo 10-15C. Tie pružiny od UAC majú tvrdosť pôvodných Marui ale majul progresívne vinutie a rýchlosž vracania záveru je rovnako rýchla ako s AIP140% možno aj rýchlejšia. Akurst som sa musel popasovať s chodom záveru nakoľko sa ukazali nejaké zadrhávania keď,sa mi ich podarilo odstrániť hneď to vyzeralo inak. Pre porovnanie pred tým na AIP140% Max 35 výstrelov dvakrát po sebe po na UAC+ Marui 70 výstrelov 5x po sebe Kadencia 30 výstrelov za 5,5-7s. Počet výstrelov udávaných na 1 naplnenie cca 8g plynu pri teplote okolia 13C. Plyn je celý čas skladovaný pri tejto teplote. Pri 5 sérii už bol zásobník úplne ľadový výkon možno o 1/3 menší no napriek tomu som dokázal udržať rozptil 10cm na 8m s pôvodným,nastavením som,musel zásobník po 60 výstreloch zásobník ohriať lebo už nenaťahoval záver dostatočne aby nabil BB do komory.

Re: Marui

#22
A sakra,tak progresívní vinutí :twisted: to jo,to bych bral. Rozumim to se hodí,stihnu 6ran za vteřinu jako nic tohle by se dalo ještě tím navýšit.To není zlej nápad.Pravda výkon mi pak jde dolů tak o 12-15m/sec-podle toho jak je teplo,ale i doma při 20C to znatelně klesá při tom fofru.To už je jak automat skoro :lol: APS recoil je zhruba 150% a ten double snad 170%-ale nevim to nechci ho kurvit nechám ho jak je jinak lze kousek zkrátit pružinu a už to zachytává.Taky mi napadlo dát prostě pár ran a hned dát čerstvej rohlík a pak znova a znova.Výkon bude pořád dostatečnej jakž takž....no mě napadá blbin. :lol: Ale jo dík kouknu po tom progresivním pružení.Taková blbost a jak to potěší.

Re: Marui

#24
Bezva díkas.Jdu to prozkoumat.


Ještě pro doplnění,ale je to WE tak ty hajzlíci šikmovoký dělaj na hlavních Glock atypickej-jak jinak, závit pro redukci tlumiče je to 11krát 1mm! jo to aby jsme si to nemohli jen tak vyrobit sami,očko se asi taky moc nesežene a dělat to jde na malým soustruhu.Tak bacha na to na tlumič je tam pak "normálně" 14krát 1mm.Díra v redukci je 8,8mm dělat to z teflonu-malá stěna,tak jedině ocel nebo dural-hliník.

Re: Marui

#25
Jo dobrý věcičky a ceny nejsou až tolik vysoký.Vzal bych toho víc.Blowback housing by se hodil,ocelový sety,ty pružiny vypadaj fakt dobře. No zas je o čem přemejšlet.

Re: Marui

#26
Ten závit je rovnaký na všetkých WE buď originál set tlmič hlaveň 190/6,03mm alebo redukcia kúpiš napr. na airsoftpro prúpadne aj v asia shopoch som videl.

Re: Marui

#27
Tady v Pha byla k dostání sice pasující redukce,ale hlaveň ji neprošla :cry: Což je dost blbý,páč při blowbacku jde hlaveň kupředu a musí kousek zalízt do redukce ,jinak......nevim kdo to dal na trh.Já si ji taky koupil a myslel že stačí kousek provrtat....ale ouha stěna byla tak slabá že se to ulouplo.Těch redukcí může bejt na trhu ještě hafo.Zbytečný kilo v trapu.

Re: Marui

#28
Tak jsem vyměnil trysku i brko na kladivu abych klesl se spotřebou a zatím se rychlost nemění a počet vystřelenejch jde nahoru.Bohužel pořád chyběj teréní zkoušky. :lol: To je nejdůležitější.

No a pak jsem se dal do tady již zmiňovaných mířidel "snake eyes" Obětoval jsem jedny zadní z glocka a piloval ,měříl piloval.....no a mám to.Nejspíš jsem ale zvolil malej průměr,původně jsem zkoušel s větším....no to byla taková bleskovka a navíc nemusím vůbec přivírat oko.No tady ano u tohodle menšího průměru.A je to kousek pomalejší než když jsem měl větší kroužek.... Ještě poupravím.Zvolil jsem i slabou stěnu kroužku i barvu.... nemám tam ty šipečky a dvojí zabarvení....ale jako na zkoušku zatím ok.Originál je určo originál a lepší,ale za tu ránu.....navíc dost to trpí při zachycení....ještě se v tom povrtám,ale zamíření je tak rychlý že není potřeba vlastně mířit....no akorát natestovat v terénu,něco jinýho to je na terč a něco jinýho na chlapa.Mám z toho radost.V podstatě jakmile jde pistole před oči už se sypou kule.

Re: Marui

#29
Tak projekt "snake eyes" home made dokončen.Dal jsem jinej kroužek a paráda.Mám problém nestřílet dřív než je pistole ve směru cíle.Zamíření je totálně rychlý.Byl jsem z toho tak vedle,že jsem to půjčil polovičce aby řekla nestraně jak se jí s tím míří?! :?: Úplně jsem zapomněl že střílí v obráceným gardu.....zhrozil jsem že to drží jak prase kost....ale...prásk,prásk,prásk už bylo pozdě. Střely letěly na cíl v rychlým sledu...tedy na asi 5-7m co nám to v bytě dovolí....a samej zásah na střed. :? ...."dobrý,jen se mi to zdá nepraktický na nošení a dej to pryč nebudem mít přece kuličky v jídle".Což znamenalo rozkaz to zbalit.Ještě tam mám jedny zadní mířidla na glocka tak si hraju s myšlenkou že udělám ještě jedny. :lol: Jen nemám vhodnej kroužek.Kdyby tak byl soustruh. :cry:

No byl nejvyšší čas to dokončit,páč zejtra je očekáván příjezd velkýho glocka G35.A to se budu zas hrabat v něm. :lol:

Re: Marui

#30
Včera jsme byli testnout u morise Jekubovo M4 ratech a tak jsme si užili srandy.... :lol: A krom novejch komor co vymyslel T-Dog,musim ho prásknout a běžte se podívat na to dílo.Stojí to za to.Jestli jste viděli někdy díly od pro-win,tak tohle je vyvedený ještě líp.Někdo by mohl namítnout,že i když je to krásně zpracovaný,tak povrch-zpracování nestřílí,ale tohle ještě ke všemu funguje.Fakt nádherná práce.Budou v prodeji u morise a doufejme i jinde. Ratech by se styděl za svoje díly.

Tak jsem si s sebou vzal ještě právě dokončenou maruiku Glocka G17 jen tak si picnout.Neměl jsem tam ale snake eyes,což nevadí samo.Tentokrát z toho střílel Jekub a pak taky Stevo. Dá to z malý jednorázový bombičky CO2 7-8g 28ran,ale už od 20tý je znát malá síla i kapacita plynu.Což stačí, nabíjím do boje jen 18 jak u originálu.... 12gramovka to srovná a bude tam tak 30-35ran z čehož 20musí bejt super.Tedy v teplým počasí.Jsem spokojenej.Co mi ale vyrazilo dech,že jsem se dostal jen o půl metru za sekundu míň než mnou upgradovanej Glock na CO2 od APS! :? A to ještě kulí 0,32g! Marui Glock dává 107,5m/sec kulí 0,32g. Dokonce měl i nějaký shodný čísla ve stejným fofru....Poslední 3 rány před vyfouknutím plynu byly ještě nad 90m/sec. Stevo nedůvěřivě broukal,že to jde úžasně rovně ta střela...To je docela dobrý ne.Tohle plynem nikdy nedám.Jo, je to stále málo,musí se těch kýženejch 130m/sec aspoň tou 0,3g kulí,ale to je nejspíš nemožný se stávající dýlkou hlavně 97,5mm. Nic méně mě to pořád nutí k hrabání se v pistolích,vyzkoušet,zda by z toho nešlo ještě kousek víc.Bez prodloužení hlavně samo.Jenže když člověk nemá dílenskou kapacitu....všechno na koleně...

A ještě musim prásknout Lukýna. Má na svoji M4 WE bez upgradu-pouze vyměnil hlaveň za ratech 6,01mm a hopgumu A+ 144m/sec 0,3g kulí.A to je samo pobídka,tam vyzkoušet ty 0,4g.Akorát ne kingy.Fakt je lepší kingy vynechat,skoro jsme je nemohli protlačit ven zpátky,hrozí jak omlácení komory a trysky,tak zničení hopgumy a Jekubovi ruply ty dvířka-nepochybně díky kulím.Ale to jen tak bokem.Počítám že by mu to mohlo dát přes 125m/sec touhle kulí.Otázka je,jestli mu daj ventily tolik plynu,jak v zásobníku,tak v trysce,aby to zbraň zvládla.Ten chytil ale dobrej kus.Tak měřte a zkoušejte,má to smysl a nemusí to stát taky moc peněz,aby jste měli doma super gun.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron