Re: Marui

#11
Mám na mysli ten kroužek co je v těle rohlíku na tyčce navlíknutej,tak tam to ucházelo.Jako má těsnit tu tyčku-vstupní ventil a rohlík.

Včera jsem toho moc nepodělal,jen jsem testoval konfigurace páč vzájemný kombinace poskytujou zajímavý nápady. :lol: Např. suvereně navlíknu závěr-kompletní závěr z ACP na marui tělo a ono to šlape :? Nebo navlíknu závěr WE na marui tělo a šlape to taky,to jsem věděl že by to mohlo jít....ale na APS tělo nenavlíknu marui závěr-resp.není to marui,ale GD pro marui ani omylem.Při kombinaci zásobníků- a kdybych teda volil trysku s půlkulatým gasroutem-což v marui je můžu klidně z marui střílet CO2 :!: :?: Tolik odvahy jsem ale v sobě nenašel to vyzkoušet. :lol: Ale hlodá to ve mě.Bicí perka pro mechnismus mám navíc na CO2 verzi,něco dalšího z toho ústrojí tam bude pasovat taky,nabíjí to,tak by to mělo makat normálně i s CO2.To se asi starej marui vytáči když mě pozoruje co mě napadá za šílennosti. :lol: Je fakt ale že designově to vypadá dost blbě.Dokonce i závěr z WE degraduje maruiku.Není to ono. A na WE závěr z ACP nedostanu??Zase na druhou stranu závěr WE na marui sedí neuvěřitelně dobře.Nenašel jsem tam sebemenší vůli mezi oběma půlkama a jezdí to jak po mejdle.
Neměl by někdo zkušennost jak by asi dopadla maruika s CO2-samo s výměnou trysky za CO2 a pevnějšíma dílama který snesou CO2?Páč klidně lze s sebou nosit 2 závěry,přehozený je to dílem okamžiku.Rychlejší než kdybych šrouboval tlumič.

Re: Marui

#12
Na prevádzku CO2 nepotrebuješ nejak zvláš upravenú zbraň prevádzkoval som na marui 5.1 dokonca aj s plastovým záverom len som dal tvrdšiu vratnú pružinu a shock buffer ale jediné čo bolo silnejšie bol spätný ráz na výkone to nebolo poznať.

Re: Marui

#13
To chápu,ráz z C02 je o dost silnější než s plynem.Ale 10m navíc by tam bejt mohlo :? no nevim, je to samo málo za tu cenu upgradu. Ekonomicky se to nevyplatí,takhle 20m/sec navíc,to už by za to stálo. ;) Nejspíš až zas nebude do čeho píchnout to překopu abych věděl jak se to pak bude chovat na měřáku a samo i v terénu.Každopádně dík za názor a zkušenost.Nechat tam plast by mě nenapadlo.Rána je to jak hrom a taky blowback housing musí trpět.Já na to všecko mám i ten domeček i recoilspring..prostě všecko.Jen se mi do toho zatím nechce,páč skutečně tam nejspíš o výraznej posuv nepůjde.

Re: Marui

#14
Včera jsem se zase do toho pustil až se ze mě kouřilo.Začal jsem měřením a popravdě,bylo to zklamání.Velký zklamání.Gun nebyl schopna dát víc než 79,9m/sec s 0,3g kulí.Tak ano posun to je,ale vzhledem k úpravám velice mizernej.Měnil jsem gasrouty 9míč za marui a ještě za ACP,ale přes 80m/sec jsem se nedostal.Vzhledem k náladě,jsem pak jen tak mimochodem vzal rohlík z WE-gasrout samo jinej vůči trysce a bác 84 a nějaký drobný a sakra jiná rána a jinej kopanec.Měnil jsem tedy na zásobníku ještě ventily,ale to taky nepomohlo stále stejná písnička.Dal jsem jinej knocker-novej od marui a jinou-novou trysku od marui.Pořád nic,ale na WE rohlíku to už začalo dávat 86.Rohlík jsem vyřadil-ten od marui a začla zase překopávačka v pistoli na gasrouty WE-typu WE. Vyzkoušel jsem trysku Angel-ta tam vůbec nejde dát,rozměrově jiná a nedá se ani nasadit nějak.Nic jinýho než WE trysku,nebo Aip jsem neměl a WE tryska tam nešla taky,nebo šla,ale drhla,tak ten AIP.Jo určitej posun se projevil a je to na 88-90 v průměru.To už by šlo.Nic méně k vůli létu jsem si řek,že by nebylo od věci tam dát silnější pero na kladivo a dal se do toho.Ještě nějaký úpravy na recoil springu,ale už jsem z toho víc nedostal.Tak je to použitelný to ano,ale zřejmě jsem na limitu marui.Sesumíroval jsem co mám ještě k dispozici za možnou úpravu a nic jinýho než hlavní ventil tam nebylo.Tak šup s tím do vnitř.Ale ouha Aip je prostě dělanej trošku jinak než ostatní trysky-bez blockeru a tak je to problematický tam nandat.Prostě to nejde vyměnit jen ventil za jinej určenej do trysky s blockerem.Vím že aip ventil zrovna to pravý ořechový není,ale musí to prozatím stačit.Prsty mě bolej ještě dneska jak jsem s tím zápolil,ale zatím to nevzdám.U kávičky jsem pak promejšlel co s tím dál,páč alespoň těch 95m/sec bych chtěl mít.No a nic jinýho než to předělat na CO2 nezbyde. Součástky jsou, tak co.Při nejhorším to vrátím zpátky na aip a plyn a bude to dobrá pistole na trénování.Nějak moc se nedaří v poslední době.Ta magická hranice 100m/sec ne a ne překonat.Leda s tím CO2 to jde.Ovšem jestli u marui...... :?

Re: Marui

#15
Začal jsem u marui s překopávkou na C02 :? Nečekal jsem takový potíže.Nelze jen změnit medium a tradá. To nefunguje a když tak velice špatně.No a když se vybíraj a měněj součástky,tak je to taky pěknej voser.Kde co pasuje jakž takž,ale funkce pokulhává.Navztekal jsem se až hrůza a už to dělat nebudu.Tohle dokončim a dlabu na to.Když pasuje blowback housing,tak nepasuje hlava nebo píst a zas obráceně,pokud použiju bicák z marui nejde natáhnout kladivo a závěr zůstane nasazenej ani to pak nejde dolů....to byla pakárna.No a vůbec je to divočina,nemít plnou krabici součástek tak jsem to snad ani do kupy nedal.Za to jsem se jich hodně zbavil,CO2 vyřadí okamžitě nějakou slabou sočástku. :lol: Ještě nemám úplně hotovo,ale už se to rýsuje. Zbejvá testnout výdrž bombičky.Jediný co mi dost pálí je vzhled toho zásobníku.S tou zátkou na bombičku je to fakt hrozný,ale střílí to jak ďábel,kam se sere APS se svým glockem,škoda že to marui nedělá továrně.To by byla bomba.

Re: Marui

#17
Závěr jsem nenechal plast protože mám jenom kovovej závěr od GD k tomu.Ani hlaveň jsem nenechal plast,všechno v kovu.Myslím že by to nevydrželo.Pokud to budeš mít jen na zkoušku tak možná to pár ran vydrží.Taky když nevyměníš ventily a pera,tak samo ničeho nedosáhneš.Pero na plyn je měkčí a zavírá dřív přívod plynu,tak ani nijakýho výkonu nedocílíš.Proto Ma.pe. nedosáh žádný změny ve výkonu.Mělo by to dávat správně ještě míň s CO2 když nevyměníš nic.A taky dává.Na otevření potřebuješ taky větší sílu atd,atd,atd,Ale po pravdě je to moje nejlepší přestavba.Zbraň kope hodně.Vůbec se to nedá srovnat s plynem.Kope jak to WE ákáčko :lol: nadneseně samo.Včera jsem to přitáh do morise,páč jsem čekal že přijdou lidi na slezinu....a nakonec jsme tam byli s Beranem sami.Beran nestřílel,ale Lukýno si to otestoval a byl nadšenej jak to hází. :lol: Já mám samo taky radost,že se mi to konečně povedlo na tak kraťoučký hlavni se dostat přes kilo a to ještě s nábojem 0,32g.
Jo to je jiný kafe než ty ostatní pistolky.Mám 100 chutí se pustit i do WE překopat to na CO2.Ale u marui mě to vzalo hodně. Když se na ten výrobek koukneš,tak je o moc líp provedenej než cokoliv jinýho.Ale vyprdnu se na to bylo to celotejdení úsilí a vztekání a to jsem měl ještě díly.Teď už jich moc nemám.Ještě teréní zkoušky a mám hotovo.

Re: Marui

#18
Na něco bych v tom fofru událostí zapomněl......v nějakým vláknu jsme tu hovořili o volně uložený hlavě pístu u glocka truším 18C od WE,ale nevim přesně,ale nejspíš jo.Tak světe div se,já to u maruiky našel taky! :? Včera jsem testoval spotřebu bombiček a protože se mi zdálo,že prostě žere moc,tak jsem to rozebral zas.No a koukám,že se hlava točí....."přece nejsem takovej lempl abych to nedotáh?"... no nejsem, dotažený to bylo,ale palice se točila pořád.Dal jsem tedy raději podložku a už se to netočí.Tak možná odsud vane vítr pro WE volnou hlavu,ale proč na semi to teda nevim,u automatu bych to pochopil.... :? víte o tomhle problému u glocka od tm? Fakt divný. Spotřebu ještě snižovat budu do tý doby,dokud se nehejbne úsťová rychlost směrem dolů.Nějaký komponenty ještě mám. Chtěl bych to nechat na stávajícím výkonu.Snad se zadaří, jedna bombička na zásobník je sice velká spotřeba,ale to mě zase neposere když bude dost zásobníků....navíc testuju tu malou bombičku 8g,takže s velkou je tam nábojů slušnej počet už teď.

Že se vracím k tý volně uložený hlavě....mě se tam nejen točila,ale měla nepatrnou vůli jako po směru a proti po ose výstřelu,to mi nevoní-vím že když tam vleze tlak,že se to natáhne do největší dýlky a utěsní se to samo,ale stejně....vrtá mi to hlavou že u G17 to maj taky takhle,ale nevím to na 100% že je to takhle s továrny.

Re: Marui

#19
Ano aj na Hi Capa som sa s s tým stretol takmer na všetkých na zníženir spotreby skús pôvodnu Marui pružinu bicieho kladiva a set vratných pružín UAC síce sú určené pre Hi Capa ale čo som,ich porovnával tak sú rovnaké ako u ostatných zbraní a ložisko na tyčku len treba ešte nejaký shock buffer kôly spätnému rázu CO2

Re: Marui

#20
Takže to dělaj u všech pistolí jo :? a sakra proč? že by opravdu z důvodů delší výdrže........ :? nižšího opotřebení? to jediný se nabízí.....snad asi....a pozoroval jsi nějaký změny když se to upravilo? Jako na netočení.Já teda ne.
Jinak mám ošetřeno,recoil spring je silnější pro co2 použit z ACP,ten utlumí a vrací hodně rychle,double dávat nechci-nezachytává se pak závěr při poslední vystřelený,ale je velice přijemnej na střelbu a ještě rychlejší než jednoduchej recoil, je to vlastně s buffer shockem...bicí pružinka je silnější už jen pro CO2 na otevření ventilu,tahle pružinka vlastně nepřidává,nebo nepatrně ano,ale je určená spíše na vyšší teploty a vyšší tlaky když je horko a plyn má velkou rozpínavost,tak aby kladivo ten tlak přetáhlo spolehlivě.Ale tam laborace bude,není potřeba tolik plynu,použiju s GD zesílenýho a mám i další....to nějakej čas zabere.
Ložisko bych dal jak na kladívko tak na tu tyčku.Na kladívko přijde-teď tady nejsou a tak čekám až tu budou,musim koupit tak 3-5kousků to je výborná věc.Ložisko na recoil jsem zkoušel vyrobit,tady taky není,což je špatně.A s domácí výrobou se mi to moc nepozdává.Tlak je tam velikej od toho pera,špatně se to točí i tak...ale myslím že smysl to má.Až seženu,dám to tam,to nebude na škodu.Taky jich potřebuju víc.A už jsem zalaboroval s hlavním ventilem,Měl jsem tam vysokoprůtokovej-homemade,jde tam bez úprav tovární na CO2 a a ještě laborace s pružinou na tomhle ventilu bude.Práce dost,ale nevadí mi to.Je čím se zabývat.V pistolích se dá hrabat každej den někde třeba v koutě.nepotřebuju moc prostoru a nic moc hluku se s tím nenadělá.U dlouhý zbraně je potřeba prostor.....

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron