Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#11
Myslim,žes měl koupit to KWA taky jako kamarád. Tm tě na upgradu vyjde na hodně.Fakt že na KWA je tu zase úplný prd.Ale KWA bude z krabice už skorem hotový-na plným výkonu.Tak zkoušej a piš.Zbraň se mi nelíbí,ale vím že je dobrá.Jde mi víc o to KWA.Celkovou konstrukci a rozdíl od TM. V koncepcích.A kamaráda pěkně zpovídej jak to tam je.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#15
Každopádně hlaveň má HK 100mm-tak asi jak která...ovládání obouruč a střeva mi přijdou bejt lepší udělaný a asi to bude i spolehlivější a hnedka v základu výkon ok.Ovšem do tý doby než se něco vysere.Tohle je fakt dilema. Mám od KWA G17,je pěkně udělanej a dobrej výkon,spolehlivej a já nevim co ještě,ale mám strach jak se s tím něco stane,moc s tím nestřílím a to je zas škoda...Kdežto WE se vykadí a pár těch volovin tady prostě je, abys to za tejden zplácal do kupy.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#16
Niet o čom. Teraz sme boli hrať iba pištole a bolo super. Každý s dvoma zásobníkmi naviac a šlo sa na vec. Keďže to bola prvá hra iba s ňou, ukázali sa jemné nedokonalosti, ale to sa dá riešiť výmenou gumičky, hlavne. Normálne dobrý kauf.

Re: Tokyo Marui HK45 vs KWA HK45

#17
No jo,ale neřekl jsi s čím kdo to mydlil. :lol: Jestli TM ty a nebo s KWA. Tak bitva a nácvik je úplně jiná.V nácvikách mi je 4-5 zásobníků málo,ale přímo na akci fakt stačej ty 3 docela bohatě.Co jsi nabíjel za kule? A na zhruba jaký dálky jsi je dělal?

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron