Re: KJW a KSC Beretta 93R

#41
Jo tak to znám :D nejdřív jsem musel koupit pračku a novou troubu a pak když jsem přines novýho colta domů,neozvalo se ani pípnutí :D Tak zase měl bych děkovat,páč den předem ji říct že jedu v sobotu na akci a pak v neděli z areny poslat sms že jsem na střílení v areně..... :D a nedostat vynadáno,tak musim olíznout všech 10.Hlavně co tak slyšim od kluků co musej doma vyslechnout a žadonit o nějaký volno....co pamatuju tak se jeden kluk taky k vůli tomu rozved.Neměl problémy ani,ale když ho nachytala co odešla na nákup jak se navlík do uniformy,zmaloval xicht a nacvičoval u zrcadla pohyby se zbraní...tak podala žádost o rozvod,protože se vrátila že zapomněla telefon a hrozně se lekla když ho uviděla.Prej to byla poslední kapka. :lol: Ještě že máme doma to co máme.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#42
Zaplať pánbůh za ně. :D

Jinak jsem vyčistil M93r, promazal a chodila krásně, vystřílel jsem zásobník a zase se začla zasekávat. Tak jsem koukal kde byla chyba a byla u kladívka, tak jsem začal pilovat a krásně jsem to upiloval a závěr zase běhal krásně. Tak jsem zase zkusil full auto a stejně se to začlo zasekávat. Cestou zpet te závěr nemá takovou sílu, aby ramínko trysky vyšťouchlo/podalo kuličku ze zásobníku. Tak bud jestě vylepšit chod závěru jinak, nebo pomoct tryste, aby lehčeji vyštourávala ze zásobníku kuličku, tak jestli ten konec trochu nevzít pilníčkem. Ještě to promyslím, dneska už to nechám smrdět a uvidíme zítra.

Jinak ta Beretta fungovala bez problému ze začátku, ale už jsem z ní něco vystřílel a vypadá to, že si to začíná všechno sedat. Problém je, že závěr je sice nějakej pochybnej kov, ale ten spodek je plast a ne plast Glockovej, ale takovej víc šmejdskej. Vůbec v to nemám důvěru. Jako za 4k bych čekal více hudby. Uvidíme co moje jalový ruce s tím udělají. Takže spíš bych zatím odrazoval od koupě. Kdyby člověk mohl koupit celokov, tak je to paráda.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#43
:? :cry: no je to výrobně hodně stará zbraň,tak asi proto....tím nevyrážením kule to může bejt....tvoje GG 0,3g to ještě celkem bralo,ale moje 0,32g už ne,taky glock od ksc má slabej recoil a kule jdou ovšem dobře z kleštiny.Jo to bych zřejmě opiloval,ale opatrně. Recoil fakt posil,takhle je to bláto.Skoro jako u Glocka od KSC.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#44
Zdar. Podelím sa aj ja. Asi 4mesiace aktívne používam M93r od KSC a som spokojný. Výkon 1j nemá problém priamim mierenim poslať 0,28g na 40-45m. Zbraň dokáže vystrielat celý 50ranovy zásobník na full auto bez toho aby sa prechladila. Materiálové spracovanie je skvelé ale vonkajšiu hlaven by som rád vymenil za Kovovú. Inak burst 3 rany je paráda.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#46
Pozor M93r mám pořád ještě doma! :)

Jinak mě střílí přes 100 m/s na propylenu s 0,30 GG a trefíš člověka ( kmen stromu 35cm ) na 60 m konzistetně.

Pokud jí někdo nebude chctít nějak extra, tak sám se jí aktivně nezbavuji.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#49
Mám už asi dva roky "exportní verzi od KSC", která narozdíl od sesterský KWA(ASG) má kompletní ražení. Šlape bez problémů, zásobníky těsní bez problémů, kdykoliv si z ní doma vystřelim - ale za tu dobu jsem jí měl venku asi jen jednou. Je to krásná, ovšem pro mě pouze sbírková pistole :-)
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron