Re: KJW a KSC Beretta 93R

#11
Ta mrcha už přišla, jen rychle jsem na ní juknul, je to od firmy ASG. No je prostě krásná, dokonce se i lépe drží jak moje M9 od WE, myslím, že grip je jinak tvarovaný. Krásná dlouhá, je teda bez ražení a má plastovou vnější hlaven a vlastně kov je jen závěr, tak to je bída.

Lepší by byla teda KWA s ražením, ještě se rozmyslím, jestli ji vrátím. Pak teda jestli se vůbec k nám dováží s ražením od KWA a celokov.

Edit: Ještě jsem vzal magnet a projel jsem co je kov: pružina s vodičem, ručka na držení obouruč, šroub co je na pistol gripu. Jinak na nic jiného se nepřilepil, ani na ten závěr.... bůh ví co to je.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#12
To je plast skoro všechno a KWA nechtěj sice má ražení,ale chybí výkon to bejvá pro Jaqponskej trh s tím jejich zákonem do 0,89Joule.Jen se potěš a po víkendu pokračuj v referencích.Každopádně to nevracej sražením to tu asi v kovu nedostaneš,podle mě i tu co jsem viděl a tom webu já tu značenou jako KSC to taky nebude KSC,ale ASG.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#13
No vyzkoušim a poreferuju, manželce se moc líbí, i váha , ale když k tomu dám M9 kovovou, tak je to hrozně znát. Jedině objednat z evike, nebo podobných obchodů. Jinak po úvodních zkušenostech je jasný, že tuhle zbran chci, je to naprostá paráda, jediné co mi to kazí je ten plast. Ale pokud by se sehnala vnější hlavěn kovová, tak by se to dalo, ten lauf plastovej co kouká na konci je jak poutovej plast. Hrozně to kazí.

Jinak zítra určitě vyzkouším na manželce.

Edit:

Tak jsme byli s rodinkou si vyzkoušet M93r a musím říct, že zážitek perfektní. Vše co jsem napsal dříve je pravda, až na ten závěr, bude to nakonec nějaký kov, protože při střelbě ochladl. Takže ikdyž nemagnetizoval, tak to bude kov asi nějaká slitina hliníku.

Střelba super má to semi, burst 3 a taky automat, když dáte přepínač střelby mezi 1 a 3 tečky. To jsem se dočetl už dříve, tak jsem šel na jistotu. Zásobník to dá full autem, nevim, teda kolik kuliček to dá na jedno naplnění, vždy jsem doplnoval. 32 kuliček se vejde. Při automatické střelbě je rozptyl velký a právě kvůli tomu je tam ta ručka, s kterou to ukočírujete jedna báseň.

Něco k ergonomii. Ve srovnání s M9A1 od WE je grip užší, líp sedně a hlavně je spoušt v normální vzdálenosti a ne tak vepředu, takže to je něco pro tebe Vete, to by ti myslim sedlo. Jinak věechno vypadá moc pěkně, jen nějak vyměnit tu vnější plastovou poutovou hlaven. Vnitřní hlaven ještě končí pčed koncem vnější, takže je tam možnost narvat delší.

Takže po uvodním rozčarování je to moc fajn zbran a zůstane doma. :)
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#14
Tak při běhaní v lese změřeno.Všechno s 0,3 GG. 7 °C

WE M9A1 CO2 90 m/s ale pak to šlo po každé střele dolu a bylo cítit že dochází bombička, takže hodně zavádějící. 90,84,80,78,75....
G17 KSC/KWA ( pořád si nepamatuju tu firmu a jejich rozdíly sakryš) 82-84 m/s.
M93r ASG 94 m/s překvapivě bez kolísání.

Všechny zbraně jsou bez upgradu. Dá se říct z krabice.

Jinak při testu z okna včera M93r dalo 101.8 m/s z teplíčka domova.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#15
:D Bezva. Co přebíjení? Odhaduju že dobrý,má taky ten blbinec jako glock a zůstane to dole,a pak jen odjistíš? Jakým plynem jsi to plnil? KSC-KWA-ASg moc propylen nesnesou.Nebo je to fuk jestli tam je nebo ne,střílí to přibližně stejně.

Jo jde tam hlaveň delší-těch 140mm jak jsem říkal a to je tak 110-115m/sec 0,3g,jenže sežeň ji.Chtělo by to hopgumu A+ a zůstane tam kilo a víc i na týhle hlavni.No ta plastová hlaveň je vopruz,nevim jestli se dá někde splašit kovová.Je tam aspoň ražení? Asi by mi byla by mi určitě,já jsem si ji už zkoušel a padla,nebylo to přemlouvání.Tedy nejspíš :lol: Tak blahopřeju,je to kanon jak prase. A teda v dávce se to dá ukočírovat jo? Zajímala by mě ta 3raná dávka, tu bych používal nejčastěji.Jako kdybys to prubnul na terč,dejme tomu na nějakejch 40m.Velikost lidský hlavy.A dostřel je.....zhruba...? Jak je to z hopem? Jde naladit nebo je to tak nějak furt stejný?U KWA-KSC-ASG se těžko poznává co je plast a co ne,maj to udělaný abys nepoznal na prví pohled.Jako u škorpa.Tak jo testuj dál,ještě 2 rohlíky k tomu a jsi vysmátej. 32 ran je jak u dlouhý, dost dobrý.Vlastně to už dlouhou moc potřebovat nebudeš.Tohle stačí až kam. :D

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#16
Tak tu dávku ukočírovat není vůbec sranda, ale ručka tomu hodně pomůže. Na těch 40m těžko odhadovat, provedl jsem jen měření zbraní, zatím štelování hopu a střelba na cíl ještě neproběhla, víkend je vždycky nějak krátkej. Nechtěl bych tu psát nějaký bludy, takže to bude muset počkat na další testování.

Jinak teď bych si dokázal mít u všech pistolí takhle dlouhý zásobník, vůbec nepřekáží. Není to jak u Glocka dlouhej, kterej máš až k botám.

Střílení bylo s propylenem.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#17
:lol: Vím že tlačím na pilu,ale zajímá mě to žejo. Já dávám na G35 i na G18C takovou sklopnou ručku-grip snad jsem si ji kdysi koupil na akáčko...už nevim,padne na raily docela dobře a fakt strašně pomáhá to udržet.Když nasadím dlouhou hlaveň a dlouhej rohlík s montáží na kolimoš s kolimošem a pažbou pro glocka-na M4 teleskopku,tak je z toho rázem zabiják dlouhejch zbraní.Zbraň má asi kilo a půl,50 ran v rohlíku a rychlej jsi s tím jak dlouhá nikdy nemůže bejt.A G35 burácí po celým lese na 40m trefuju i v dávce,ale 3 raná dávka je jiný kafe.Od dob kdy mám kocha s burstem jsem se do toho zbláznil.U m4 mi to tak ani nepřišlo,ale děsně to zpřesní střelbu a hlavně ušetřim náboje.
A v jaký sumce taháš zásobníky? Mě teda dlouhej glockovej překáží na výstroji jak prase,ale jeden se tahat dá.

Tak v klidu testuj a piš.Nenech se nervovat.Jo víkend je děsně krátkej a už jsme zase v blbý práci a neutíká to. :D

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#18
Přesně tak :D

Hele dodnes jsem nevyřešil, kde tahat pistolové zásobníky. Jinak si dokážu dlouhej 50 na Glocka tahat v sumce na MP5. Jinak ten pro M93r je takovej mezi velikostně a teda nevim kam ho strčit a ještě musím do víkendu vymyslet, kam vůbec dám samotnou M93r. Jinak pistole se drží skvěle s tou malou sklopkou, protože si ještě zahákneš palec za prodlouženej guard ( nevim jak se to odborně jmenuje) spouště. Je to prodloužený tak, že ke spošti dáš ukazováček pravé ruky jako u všech zbraní a ještě k tomu palec levé ruky a to je paráda.

No dokázat na to namontovat tlumič a dát delší hlaveň, tak to by bylo něco :D
Only in death does duty end.

KJW a KSC Beretta 93R

#19
Pekny info, diky. Taky jsem na ni v ASGuns koukal, ale nelibi se mi, jak je cela cerna. Ta MGC, i kdyz starecek s prd vykonem a presnosti, je zpracovana o hodne lip. To je dilema

bendercz píše:...za prodlouženej guard ( nevim jak se to odborně jmenuje) spouště... D


Lučík.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#20
:D no tak to je držení jak je v manuálu přesně pro škorpíka :lol: to se mi líbí.Jo dát tlumič je to už taky zabiják.Jenže kde sehnat,leda udělat, a frézku ani soustruh nemám. :cry:
Kurva to MGC jsem nenašel,co je to? Mě se teda 93R moc zamlouvá.
Dá se nosit v orígo pouzdře na M9ku jen přesušíš.Ale je to na stehno. :? Nebo teda i se dá dát na palsy-jsou tam.Když se tam vejde škorp i s rohlíkem tak 93 taky.Mám rohlík na glocka-dlouhej rohlík v sumce snad na teleskop nebo co to je,bez překlopníku a posazenej o pals vejš a není vzadu na levý ledvině vidět ani nepřekáží,jen nejde vrátit musím do odhazováku.Pistolovky jdou napalsovat k dlouhejm jako na tlustší profil,případně zvlášť,dávám zvlášť a jen 2 rezervní,to stačí a vejde se.Na stehna nerad něco dávám,překáží to a patří tam spíš futrál na masku a i ten se mi blbě nosí.Přemejšlím o podpažáku,ale pro 93jku to asi jednoduchý nebude.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron