Re: KJW a KSC Beretta 93R

#22
No to je vlastně to samý,akorát teda kabátek mnohem hezčí.Ta neblowbacková verze mě nebere,ale ta druhá je super teda.Pažbu bych k tomu asi nechtěl,je to neskladný,ovšem při střelbě asi dost pomůže,vypadá to moc impozantně.A při tý dávce úžasný. :lol: Mě nic jinýho než ASG stejnak nezbyde. Třeba už po prázdninách se konečně komise pro nákup zbraní umoudří a vydá nějakej ten peníz na další pistolku,kterou nutně potřebuju. :D Bez ní se nedá žít vlastně. :lol:
A te´d k těm sumkám....


Teda....mám na mysli spíše otevřený sumky na pistolový zásobníky.Ke Coltu nosívám originál na colt-vypadaj jak otevřený,ale maj překlopník kterej jde zasušit v otevřený i zavřený poloze.Takový mám i 2 ke Glocku.Ale na glocky nosím plastový fastmagy,buď ty solo z pevnýho plastu a nebo ty co jdou napalsovat k sumkám na M4-taky plastový-fastmagy.RAději tahám ty fastmagy.Je to strašně rychle přebitý a můžu pohodlně vracet do sumky a odhazovák mi zbytečně nezabírá místo.Dřívávějc jsem tahal třebas 6 rezervních rohlíků,ale už to nedělám,fakt beru jen 2ks.Leda když bych šel jen s pistolí to si jich dám klidně kolem sebe 10nebo víc.Teda ke glocku, na colt jich tolik nemám.Dál používám hadrový s překlopníkem a nebo bez podle toho kam a k čemu.Taky je to na sucháč.A podlně tam vlezou i do škorpa nebo se tam dá dát i do kocha,ale zase musim přesušit delší překlopník.Na kocha tam bejt musí,je to dlouhý jak blbec. A nejdou vracet,musim odhazovák,kterej nosim nerad.tohle jsou ty hadrový:


http://www.armymarket.cz/sumka-condor-m ... r-d5756-OD
Tohle ty plastový fastmagy co jdou napalsovat k dalším a nebo solo

http://www.armymarket.cz/sumka-plastova ... -d5182-TAN
ale tyhle nejradši jdou taky na palsy a držej jak židovská víra už jsem s tím párkrát upad a nic jsem neztratil ani jeden rohlík nevypad.Dokonce jsem se jednou s tím skutálel do rokle a měl jsem tam všechny na svejch místech. Do těch by možná šly i ty zásobníky na berettu.
http://www.us-armyshop.cz/components/co ... 50x150.jpg

do prčic ta sumka co nosívám nejraději se nezobrazila má to bejt tahle je na molle vazbu a je taky rotačnítak snad tady to vyjde:
http://www.armymarket.cz/rotacni-plasto ... -esp-d4187

mám teda ne černý,ale hnědý-kokotí.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#23
To rád slyším, že to drží, mě to přijde, že to musí vypadnout :D Na opasek by se mi to hodilo nejlépe ke Glocku. Berretu budu muset vymyslet nějak na vestu. NEjraději bych si pořídil nosič plátů a tam si to uspořádal jak bych chtěl i s pistolí.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#24
:D Jestli teda molle,tak budeš předělávat celej život. :lol: Vesta je pro mě moc nepohodlná,i když to jde taky.Nosič je fajn-lepší než vesta,nejraději chest rig s lajblíkem,nebo bez, něco jako zmenšenej R.A.C.K.,ale asi nejlepší je šikovnej warbelt,je to nesmírně pohodlný a jsi hodně pohyblivej.Ty sumky se daj nosit i dnem nahoru-jako zásobníkem dolu-k zemi a nevypadne to.Zkoušel jsem i doskoky s tím -něco jak z auta,nebo nízkých šutrů-převisů...a drží,vypadnou až po několikátý a to jenom zásobníky pro uzi,ty jsou už větší,pistolový držej.Ten samej system jsou ty coltový sumky na pistoli.Akorát na místo plechu u těch rotačních to drží plast.Jsou menší a maj ten překlopník,takže naprosto super.A hlavně je to originál.Klasický sumky na druk-bez výztuhy mi přijdou bejt spíše na delší akce a jsou hlavně pomalý na přebití.Nosím v nich akorát monokulár a nebo kombinovanej nožík.Aby to bylo po ruce.Ale je tak na každým co a jak uspořádá a přizpůsobí na zásobníky.Hlavně jak je nosit.Páč ten odhazovák když naplnim rohlíkama táhne mě to k jedný straně a ještě se tam o sebe třískaj.To mě moc trápí. :cry:

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#25
Už jsem to včera vychytal, až se dostanu domu tak udělám foto. Mám chest rig na 6 zásobníků a za nima jsou 2 kapsy na suchej zip a do ní dám pistol a nahoře si udělám takovou gumovou pojistku, nebo z provázku, aby pistol nevyklouzla. Nejraději mám teda pouzdro umělý na opasek co mám na G17, kde udělám jen šup a šup a drží to jak židovská víra a bylo to jen za 300.

Edit:

WP_20160412_19_38_48_Pro.jpg

WP_20160412_19_38_26_Pro.jpg



jen musím najít něco jiného za tu taktickou gumu do tepláků :D
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#26
Jo něco takovýho tahám jako mini chestrig a je to v poho.Nezbytnej je pak futrál na camelback s sebou a na něm ověšeniny.Páč je potřeba někam zandat flašky s plynem.To je největší hrob ty lahve-Každá jinak velká,kulatý-neskladný.A mít je musíš.Jestli se někde potkáme,tak připomeň ty sumky aby sis to prohlíd.Na tu berettu by to mělo padnout.Nebo jestli bude ještě arena tak prijď si zastřílet,je to fakt prdel a docela se zadejcháš když makáš.Je to teda jen na semi,ale vzít 93můžeš,taky jsem tam měl jak 35ku tak 18ku. A ty kecy.... :lol:

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#27
Jo na zádech pak mám batoh a tam narvu už zbytek kravin. Jinak do arény pořád plánuje se za váma podívat a potkat vaší partu, jen to vždycky nevychází a našim z party to taky nevychází a sám jet a seznámit se na to jsem moc stydlivej troll od klávesnice, takže tak. To bych tam dojel řekl ahoj, dobrý den a ani byste nezjistili, že jsem ten vůl s fora, kterýmu nic nejde :D .Jinak musim uznat, že nás s manželkou baví nejvíc hrát s pistolemi. Třeba někam z strom umístíme dlouhou zbraň s vestou reflexní a každej začínáme s jedním zásobníkem a pistolí. Nějak vychytáme podle terénu, abychom začínali stejně daleko, vemem si vysílačky na hecování a strašení a hurá do boje. Jde jen o jedno, zabít toho druhého a ta dlouhá je tam, jako takovej soft cíl, aby se o to bojovalo, přece jenom vykropit partnera plynovým automatem je paráda.
Only in death does duty end.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#28
Joi mě to baví taky třebas jen se synovcem jeden na jednoho.Je to prča A O NIC NEJDE. Další arena je jak psal vietnamarin.Na mě zatím daleko termín,ale když to půjde,zajdu tam určitě.Nestyď se, do prčic jde o prdlajs,každej jsme nějakej.Koukej přiject a hnedka poznáš z portálu víc lidí,uvidíš že jsou stejně ujetý jako ty. A jsou tam fajn kluci.neboj se.Klidně vezmi manželku ať si taky zastřílí.

Re: KJW a KSC Beretta 93R

#30
Holku pohlídaj babičky,na to se hoděj ne? :lol: Tedy jestli je možnost.V podstatě by se dala při lepším počasí vzít s sebou.Mohou střílet jen 4 teamy najednou a jeden stojí,...nebo podle toho kolik nás je,vždycky by někdo pohlídal tu chvílku.Všechno jde,jen deštník v prdeli neotevřeš.Rezervní rohlíky..to je na každým, nepsaný pravidlo je jak říkáš.Někdo vystačí i s jedním jen v pistoli a přebíjí.Navíc si půjčujem i mezi sebou.Mívám tam 5 i víc zásobníků do glocka WE tak klidně nějakej půjčím.Půjčoval i Baloo a další i pistole se půjčujou.Taky sebou beru rezervní.Pistolí je tam dost.A zásobníků taky.Po lese je samo větší sranda a víc nápadů jak toho druhýho dostat,ale tady je takovej fofr,že nestačíš přebíjet.Ani myslet nestačíš jak to lítá kolem.A kluci co se nikdy neviděli, spolu makaj jako team.To je na tom to nádherný.Holky tam ani nejsou,ale chodí tam Jessie a řek bys na pohled jemná,tichá holčina,ale jakmile je boj nezná bratra a pěkně do toho šlape.Tak se nemusí ani manželka bát, že by neměla s kým prohodit slovo,nebo tak něco.A kluci jsou tam úplně v pohodě,berou holku jako sobě rovnou,žádná diskriminace,úšklebky,pohrdání, nebo podobně.Atmosféra bezvadná. A když něco nevyjde?Tak jednak my na rozdíl od skutečných vojáků přežijem vždycky,tak se zase zasmějem jaký jsme kopyta.Fakt jako kolektiv jsem až čubrněl jak si hrajem do noty.Ať mladej, starej,zkušenej, nováček...jsme tam nějak hodně semknutý jak v teamech,tak teamy mezi sebou.Na běžným softu to moc vidět není.Nejspíš to bude tím,že jsme po většině plynaři.Jsme už vystřílený,nemusíme vyhrát za každou cenu.Přiznává se okamžitě.A ty kecy jsou úplně nejlepší, řehtáme se jako koně.Když začnem nahlas snít co ještě by jsme chtěli za pistolku nebo jinej kvér.... :D Je to prostě jako kulturní zážitek.A než jít do kina,tak raději do arény.Scházíme se už dost brzy před tím a žvaníme blbosti,navzájem se hecujem,prostě sranda. A za 150kč dobře prožitý odpoledne.Jen fakt dobrou ochranu obličeje.Je to na hodně blízko a kulí ve vzduchu jak nasypáno.Lehce přijdeš ke zranění. A je to bolestivý i jinam než do xichtu.Občas někdo krvácí,ale to k tomu patří.Nikdo nechce nikomu ublížit záměrně,ovšem jak víš,tak je to dřív než na nový boty.Tu ochranu nepodcenit.
Tak jako náborovej článek to stačí ne? :lol:
Berettu vezmi s sebou,bude čumilů..... :lol:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron