Re: KSC vz.61

#181
V sobotu malej test se škorpíkem a new tlumičem a paráda.Daj se dát už 0,4g a střílí to perfektně.Dokonce to polklo i propylen,páč bylo jen 15C tak to papal. Jsem s tím spokojenej,mohu mít zaklopenou sklopku a tlumič na tom. Výborná manipulace i střelba. Jediný ta nízká kapacita zásobníků nejen na náboje,ale i na plyn.Je to maličký a víc tam prostě narvat nejde. Je třeba odfukovat na další naplnění.

Re: KSC vz.61

#182
Zdravim,
dnes mi přišlo pouzdro na škorpa od spm liberec. Nejdřív naštvanost protože nešel dát dovnitř. Bylo to všitým krunyřem, finta fň je v nahřátí kreunýře fénem ten se pak krásně vytvaruje podle zbraně. Teď tam sedí krásně a ani se nehne. Taky popruhy pozlobily, jsou šitý na proklatě nízký pas a délka popruhu kolem stehna je tak na lýtko. Zpracování je supr, dvojté švy nikde netrčí žádné niťe. Prostě kvalita :) vejde se s sklopenou pažbou i zásobníkem
Ondřej aka Hranolek :)

Re: KSC vz.61

#183
Tak ty jdeš do toho novodobýho....no jsem zvědavej jak to s tím bude vypadat. Já mám obě pouzdra starý kožený.To na opasek se nedá nosit,páč to je tak strašně hnusný.....ale asi praktický bude,jen tam nejde škorp s rohlíkem. To druhý podpažní je moc pěkný a uvolním tím místo na opasku,nepřekáží to nijak zvlášť,ale nejde tam nosit rohlík taky. A dost se to mrská. Jde to zkousnout. Už jen to,že je škorpík prostě nádhernej kousek.

Minulou sobotu jsem byl na burze že bych tam něco na škorpa koupil..... tak byly tam sumky docela za dardu a pouzdra taky-jen opaskový.No a jeden futrál co jsem chtěl na tlumič-orígo.Chtěl za to 2 litry,to mi přišlo moc páč to bylo docela vodrbaný. Smolík pacholík,nekoupil jsem to. Byla tam taky origo pažba na mausera...ale 9litrů teda nedám. Ona i kopie která sice byla taky pěkná,ale 6litrů za ni....nejsem blázen,

Dokonce tam měli i náhradní díly na škorpa. Doporučuju originál sklopku,s tím je to úplně jinej posez a ponos. Stávající jen vyndáš a origo našoupneš. Hotovo.Sedí tam bezvadně a hnedka to jinak vypadá když ji roztáhneš. Chtěl za ní 2 kila,to šlo skousnout,ale já už ji mám. Mrzí mi,že nedělaj k tomu ten 10ranovej rohlíček. Že by to šlo do futrálu i s ním. Dělaj 40ranovej a to je docela hnusný. Nemám ho. Asi ani nebudu.Jak budeš řešit řemen? Já to mám na závěsníku jako jednoboďák. Tak řemen tady bejt nemusí je to lehoučký jak pistole.Ale při poruše je dobrý pustit a šáhnout po pistoli s volnejma rukama.

Re: KSC vz.61

#184
Pazbu za 200? Neeee, to jsem mel vedet a zabehnul bych si pro ni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC vz.61

#185
No jako tu sklopku,teda byla trošku zrezlá a taková no....hned bych ji na škorpa nedal až po vyčištění a nastříkání,taky trochu navohybaná byla,ale to se dá doma napravit.Vědět to,že ji schceš, vzal jsem ti ji. Třebas tam příště bude zase.Ale je to tam čím dál tím větší tragedie. První patro už nefunguje-málo lidí a nejvíc je tam poláků s akáčkovejma sračkama a taky druhovalovejma pělně zrezlejma i od hlíny a ty nevědí co si za to říct parchanti. Pažba na mausera byla ale luxusní,tu cenu určitě má,ale tak zase na softku..... :) Kopie měla dokonce ten koženej-koženkovej řeminek kolem a sumku na to i s čistící sumkou.....no ale taky darda navíc kopie....ono to asi stejnak bude dunět při střelbě jako ta moje,páč je to dutý a když jsem na to klepal,tak to bylo pěkně slyšet.
Citelně málo tam bylo namovejch věcí,jeden T62 stál za zmínku-10litrů.Jako jedinej tam byl.Měl lepší vak než mám já,ale kostra děsná. Jinak modernu z 80-90 let bys taky pohledal a sakra za pecky. A ještě dělali,že ti za ty prachy dělaj milost. :lol: Koupil jsem tam druhovalový cigára pro Wehrmacht,taky kondom pro Wehrmacht,sušenky,vepřovou konzervu a bonbony,všechno pro Wehrmacht z roku 1942,samo kopie,ale pro tu srandu až to někde vyndám :lol: Jo a namový špagety na T62 v docela pěkným stavu a hlavně z roku 68-ofenziva tet. :) Ten namovej nylon miluju. :D Stejnak tě to jako startovný vyjde draho.Parkování za 50 a vsup kilo. Zaparkovat ani jinde nejde jenom tam.Je to šmejdovina.

Re: KSC vz.61

#186
Vim, ze bych se mel stydet, ale co se da delat. Na vcerejsi nocni akci na Tocny jsem s sebou po skoro roce nekam vzal Skorpa. No a dneska, kdyz uz jsem ho mel venku si rikam, ze bych ty Spears a Haep dily po vic nez roce a pul namontoval? At konecne zkusim, jestli to kope o tolik vic, jak si vete psal. Tak namontoval.

Naladoval jsem asi deset kuli 0.30 GG a nafoukal cerstvej Protech. Zapnul merak, nabil, hodil semi a bac, bac, bac.... Merak ukazoval stabilnich 90 plusminus drobny, kopal taky vic. Pekny si rikam. Spokojenost.

Dostrilel jsem a naladoval nejakej bordel, ze prubnu davku. Zvohejbal jsem se na sklopku za miridla, namirim na testovaci bednu a brrrrp....

Jako cekal jsem neco silnejsiho, ale furt je to softka. No co bych psal, jak je ta sklopka malo zkosena a trochu se kejve, tak se mi vysmekla z ramene a namlatila mi to tvari Takovej kopaci masakr jsem necekal, super, super, super. Jdu ladovat zbytek zasobniku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC vz.61

#187
:D No nekecej.... :lol: kope to jak mula co? Drtivej rozdíl tovární a ten upgrad. No je to smůla ta sklopice,to prostě moc nezvládli. A při tom na tý originál český nic zvláštního není,jen má silnější drát a jinej sklon a hlavně to má nucený otevírání.Stačí klepnout a sklopice se otevře sama a drží dole. Je to takový jistější usazení v rameni. Vůbec nemusíš bejt opatrnej.
Teda ale ostuda to je,žes to ještě nepovyměnil :o Nadšení z toho je ovšem dokonalý žejo. Já z toho byl taky vedle. :D

Re: KSC vz.61

#188
Jj, tohle jsem fakt necekal. Akorat teda Protech uz ma problem utahnout v jedny davce cely zasobnik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC vz.61

#189
No ten zásobník je prostě obsahově malej. Je tam sakra málo plynu. S propylenem je to ještě horší. On se víc roztáhne-natlakuje a je tam málo pro víc koulí. Ten 40kovej by byl asi lepší...jenže je hnusnej a neskutečnej. S nasazeným tlumičem to taky žere o dost víc a s tím upgradem taky. Chtělo by to na to vymyslet přímo plyn. Hodně to visí na okolní teplotě.Když vezmu,že HFC 134 dává asi 70 PSI a to je docela málo pak na slušnější munici... pak Green gas má asi 120-130 PSI a tam už je to nějak dostatečný+- autobus,pak Redgas-ten od GD asi, ne ten HFC 22 ten zakázanej-ten už asi není dáva zhruba 150 PSI,tak ten KSC verky neutáhnou-v parným letě neutáhnou ani Protech kolikrát a neutáhnou ani propylen přibližně 145 PSI...tak by asi nejlíp byl hadicovej system kde bys naštelil kolik potřebuješ.... 110PSI? 115? no podle teploty...jenže tam je zase jedno kolik plynu máš,páč máš vzduch v bombě...nastavíš akorát vždycky a obsahově tě to nemusí zajímat.Jo tohle mi taky štve.On škorpík lítá nejlíp kolem 15C a nesmíš střílet moc rychle za sebou a ani v dávce.Pak to vydrží. A taky jsou ty rohlíky háklivý na zbytkovej plyn.Je lepší je odpustit když plníš. Tak ještě deci plynu tam dostat. :(

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron