Re: MP9

#21
Hm, tak to mi ve vodach lovi jinej rybar


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: MP9

#23
Ten tlumič je super...nutně potřebuji.:-D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pvt. Tomas Bokor
3d Force Reconnaissance Company 1967 - 1969
53.Pěší Prapor Pěchota Praha
ITRU - International Tactical Response Unit

Re: MP9

#25
Zdravím pání, chcel by som oživiť toto staré vlákno, ak sem ešte niekto z majiteľov MP9 chodí. Minulý rok som sa rozhodoval, ktoré GBB SMG bude môj ďalší projekt. MP9 vyhrala nad MP7 kvôli tomu, že takmer všade na to boli diely, ale klasika. Keď si ja vyberiem nejakú GBB, tak sa zrazu na to nedajú zohnať diely.

Nakúpil som takmer všetky upgrade diely od WiiTech, hopup set od TNT a HPA adaptér na m4 zásobník. Prvú vec, ktorú som si všimol je, že WiiTech tryska drtí strašne často bb ešte v lipoch zásobníku. Plus keď som mal v zbrani TNT APS-X a WiiTech trysku, tam mi to asi po 500 vystrelených BB roztrhalo lipy na hopup gume.

Problémy, ktoré aktuálne riešim a potreboval by som s nimi poradiť:

1) Nepodarilo sa niekomu vyriešiť problém s drvením bb od WiiTech trysky? So základnou KWA/ASG tryskou tento problém nemám. S ňou je problém, že sa po cca 3000bb odlomil podávač bb.

2) Po výmene hopup gumy v TNT APS-X sete sa mi za boha nedarí nastaviť prítlak, tak aby bol rovnomerný. Stále mi to tlačí viac z jednej strany. Nie je nejaký overený spôsob ako to namontovať tak, aby bol prítlak rovnomerný?

3) TNT APS-X mám veľký problém dostať do mojej MP9. Základná vonkajšia hlaveň sa inštaluje jednoducho, ale túto TNT musím doslova narážať na podavač bb a aj do samotnej MP9 ju musím pretláčať, aby mi zapadol pin, ktorý drží hlaveň.

4) Zistil som, že hopup set vyrába pre MP9 aj Maple Leaf. Žiaľ nikde sa mi ho nedarí nájsť. Nemal by niekto typ, kde by som to vedel zohnať? Musím objednávať len z EU, lebo zásielku pre airsoftovú zbraň z obchodu mimo EU napr. HK mi stopnú na colnici a nevydajú mi ju.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron