Re: VFC M4

#232
Ono je tam snad ještě nacpaný lepidlo :D mě se teď stává že se mi povoluje při střelbě pažba.. nemam klíč abych to dotáhl, tak to beru sikovkama, asi budu muset zainvestovat :D
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#235
Řešil sem unikání plynu z toho VMAGu alias PMAGu, kdy netěsnil hned po zakoupení. Vyřešil jsem to takže stačí sundat spodní kryt zásobníku, poprvý je to dřina pak už to jde, je to tam dost natěsno.. Dál povolit ty dva šroubky vyndat tu platformu s ventýlkem na napouštění a když se podíváte do zásobníku je tam uprostřed jeden šroubek a tim to bylo u obou zásobníku zaviněný, nebyl dotaženej, tak sem ho dotáhnul trošku pevnějc a hle, plyn neutíka :D
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#237
Uvnitř je jeden a drží horní část zásobníku. Jestli sem to pochopil dobře tak ten zásobník maj ze 2 částí, v tý horní části je výpustnej ventyl gasroute.. a ta spodní část je ta nádržka na plyn.. ty dva šroubky drží jakoby víčko s napouštěcim ventylem tý nádržky zespoda. Nedělá se vetšina zásobníků náhodou z jednoho kusu?
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#238
No to většinou nedělá :( já mám na inokatsu rohlík dokonce ze 3kusů a to do kupy drží jeden dlouhej šroub tuším jen m4. To je úplně k ničemu,ohybá se to a k úniku může dojít kdykoliv. M4 myslím jako závit i když je to taky na M4 :lol: jako pušku. Oni jsou i z jednoho kusu a na víc typů zbraní,ale netuším proč dělaj něco složitě když to jde jednoduše. Ale tak zas to vyjde dráž žejo. A hůř se to montuje...posral bych se z nich. Na Inokatsu je snad 7druhů zásobníků a jeden horší než druhej. Když je dobrej vlastnostma,tak je blbej na montáž,Když je dobrej vlastnostma i montáží,stojí za hovno design,a nebo naopak. Taky z každýho nelze propylen,někam jdou blbě narvat kule.Bez nabíjecí tyče to vlastně nedostanu do jedinýho rohlíku pro inoklatsu. Naposled jsem klacek co jím strkáš kule viděl někdy v bitvě u Hradce Králové u Rakušáků,Prušáci už měli zadovky. :lol: ještě jsem nenarazil na rohlík co by neměl nějaký minus. Vyjma snad rohlů na uzi,ale od KWC,páč cybergun už je dokázal zkurvit taky. I když kopčil jak divej.


Hele a je ventil a ne ventyl. To je zas pecka pro češtinu. :lol:

Re: VFC M4

#239
veteran píše:Hele a je ventil a ne ventyl. To je zas pecka pro češtinu. :lol:


Jsem si to počeštil slengově :D vůbec sem nad tim i/y nepřemýšlel :D

Jo stim šroubem mi došlo až pak že by to šlo myslet i jako M4 zbraň :D tady stačí ten šroubek trošku povolit a už to utíká, musel sem to jak se říká dorvat na krev.. navíc je ten šroubek z nějakýho bláta a skoro sem ho vyžvejkal..

Jo a ještě doporučuju rovnou vyměnit ty dva šroubky co jsou nahoře.. protože když mi ucházel zásobník nahoře tak sem to zkoušel dotáhnout a krásně se mi vyžvejkaly.. musel sem odvrtávat.. :D
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#240
:lol: Mě to "y" místo "I" třísklo do očí hnedka v předešlým příspěvku,ale nechal jsem to bejt. Pro jednou.... :lol:
Slang mi nevadí,naopak ten mám rád,tak malá země a tolik slangu, nářečí,slov..... :lol: ,akorát ten pravopis, mi hned zasvítí blikačka.


To máš neprostou pravdu. Nevim z jakýho bláta to železo kujou. Šroubky třebas na závěru co držej tu tyčku co za ní taháš nabíjecí kliku jsou z takovýho sejra,že je utrhneš při dotahování,páč se povolujou. Když je zalepíš,už je neodšroubuješ a utrhneš hlavu zas. Koho napadne dát šroub skoro tak dlouhej co má M4 v aeg na tu rouru co nese pažbu dát i do rohlíka? A tam je to aspoň m5 tuším,ne m4 jak v těch zásobníkách. A ono i ten šroub na pažbu je děsný. Ano,doslova na krev to rveš a ne tam dát teda imbus,nebo šestihran aby se to dalo řádně dotáhnout.... o tom, že by šroub byl přítužnej neni ani známka. O pevnostních šroubech nemluvě. Nejlíp si to všechno povyměnit za český.
Ono i ty jejich duraly,hliníky....jako to vydrží,neošoupe se.bla,bla bla...pěkný hovno vydrží. praská to taky a vošoupaný natotata. Jedinej kdo snad umí udělat dobrý věci je KM a Angs,ne Angel, pozor na to. Jejich povrch je snad nejlepší a je to i kvalitní+ PDI hlavně. Ratech je jen líbivej na pohled a jde do kopru taky brzy. A hlavně nevědí co si za to říct za prachy.Samý nehorázný sumy.

Nejvíc tě to nasere právě na zásobníkách. Kdo má maličkou vrtačku aby se dostal dovnitř jednoho z dílů a odvrtával jejich blbej šroubek co to šlo jako celek vymyslet úplně jinak? A vyvrtat, odvrtat ještě neznamená že jsi zvítězil,potřebuješ vytahováky a závitníky.To taky každej doma nemá. A zásobník třebas za 50 a víc dolarů můžeš hodit do popelnice. :(

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron