Re: VFC M4

#262
tiez by som aj viac poradil, len tu chybaju nejake fotky, pripadne video nahodene na yt... lebo popis vyleti mi tryska a zasekne bolt vzadu je maximalne nedostatocny... to treba vidiet

Re: VFC M4

#263
Koukal jsem včera na ten závěr.... tak ta blbost je vodič,vodí to tu trysku shora. Chytrý,ale nefukční,výkyv tam je furt. Na můj vkus to teda běhá hrozně ztuha,ale to asi bylo tím,že je to nový. Tryska vyjede ze závěru-nosiče závěru a nemá žádnej doraz,alespoň když je celej závěr venku-mimo tělo zbraně.Tak jedině jestli něco není na tom těle,páč to normálně vyjede ven,ale pero to táhne zpátky. Když otočim zbraň,tak vpravo ve směru střelby v díře pro rohlík,je nějakej zobáček,páčka,destička,čudl,tak nevim jestli je to na něco...asi jo,jinak je levnější to tam nedělat.-...Leda že by to drželo jo na fest v ozubech komory,případně v komoře samotný jako dýl přidržený a nešlo moc dobře vytáhnout.Což teda může bejt jestli tam nejsou nadrcený kule,případně poškozenej ozub.Vyzkoušej jak to samotný běhá. Jen trysku do ozubů.Tam a zpátky.Musí to jít volně. Nebo jestli není vytahaná pružina. Příčina by mohla být taky ta,že máš daný hodně na závěr a málo na kuli. Jako plynu. Koukal jsem že v nový M4 není NPAS,ale PPS bych to šacoval,já to prohlíd jen letmo,nerozebíral,jen ten závěr jsem měl venku.Zbraň je to pěkná až na tu pažbu a je sakra lehká oproti mýmu inokatsu. Dobře se to drží i ovládá.Líbí se mi to.Jen ten pojezd trysky v nosiči mi nejde pod fousy,moc to drhne.To se dá vyleštit,ale mělo by to chodit normálně.Leda to vratný pero a nebo je tam nějaká nečistota kdy se tryska zadrhne a jede vzad jen nosič.Případně poškození ozubů na komoře nebo na trysce. Půjčit si od kamaráda celej závěr prohodit a vyzkoušet.Nebo to porozebírat,prohlídnout jako celek zda tam nění nejaký poškození a zas to složit. Pravda je,že když jsem chtěl zbraň zlomit-po vytažení čepu,tak to nešlo už u nový zbraně.Závěr byl už teď jako moc vzadu a muselo se to šroubovákem popostrčit.Tohle by mě teda sralo,ale dá se to vychytat naštelováním...teda mělo by,u inokatsu to jde.

Re: VFC M4

#264
Možná máš pravdu s tou vytahanou pružinkou, jenže nejhorší je, že sem nikde nenašel náhradní díly skladem (mimo ČR samozřejmě). Když sem to minule rozebral a složil tak sem to zkusil naprázdno bez zásobníku jestli ten závěr jezdí a chodil bez nějakých zádrhelů, prostě šel plynule, pak sem tam narval zásobník - jedna rána a tryska v prdeli.. Akorát teď sem na týden pryč takže až se po víkendu vrátim tak to ještě rozeberu, nebo kouknu jestli někde nenajdu ty díly.. nejlepší by bylo objednat celej ten set závěru a trysky. Nemáte zkušenosti s něčím co tam sedí mimo origo dílů?
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#265
No ty pružinky jsou na prd shánět,ale dělal jsem to tak,že jsem ji prostě zkrátil.Ono to jde jen do určitý míry a podle toho kde je vytažená.Nebo sehnat podobnou. Navlíkneš na tyčku a stáhneš co to jde,pak odstřihneš a ohneš pro úchytový tyčky-očka.Nejdřív samo naměříš kolik-jak dlouhý ho potřebuješ. Tah brka si vyzkoušej,nemusí bejt úplně stejnej stačí něco kolem.Časem seženeš originál,nebo s new tryskou jestli to k tomu dávaj...občas narazím na nějakou zvláštní propisku,tak ji zprivatizuju když má vhodný brko a schovám. ;) Nebo z něčeho jinýho,hračky,tiskárny,jinýho přístroje. :lol:

Re: VFC M4

#266
Tyhle M4ky npas mají. Když se utrhne pružinka, tak stačí zkrátit a udělat nové očko, mě třeba u WE prdly na hodně znraních, ale jen zrovna v tom místě kde to výrobce ohne aby to bylo kolmo k pinu, který to na konci zachytí, asi to moc ohybaj a matrš je na kokos.

Tryska je v prdeli jak? Že prdne podavací ramínko? Nejlíp to natoč na video nebo vyfot at kouknem co kde je špatně, mám to kdyžtak v oku, jak to má vevnitř vypadat.
Only in death does duty end.

Re: VFC M4

#267
Tak jestli mají NPAS,může bejt příčina i v tom puštění plynu do hlavně a na závěr. Splácával jsem teď druhej závěr k inokatsu a všim jsem si,že se mi NPAS natočil sám směren ven-dopředu,což znamená že ubral výkon a sral víc plynu na závěr.Sám od sebe.Prostě ty rázy povolej utažení závitů a už se to šroubuje ven.To je docela k posrání. Vůbec jsem si toho na výkonu nevšim a spadlo to na 120m/sec.Ovšem rozdíl-poměr v komoře jako na výkon a na závěr obrovskej.Do hlavně skoro zavřený. Budu tam muset na závity nasrat teflonku,lepit to nechci,ale už jen ta teflonka mi sere,proč to mám dělat když je to vymyšlený jinak?Tak prohlídni i ten Npas jak pracuje.Honza bude mít pravdu,chce to nejspíš vidět, aby se ukázalo co všechno to může být.Podle mě nejspíš visí ta tryska v ozubech prostě dýl,nebo moc drhne v drážkách.Ovšem ukázaná platí.

Re: VFC M4

#268
Zítra budu doma. Půjčim si od kámoše bolt z VR16 mělo by to být uplně stejný a uvidim jestli je chyba v mojí trysce nebo někde jinde. Akorát kdyby byla, tak nevim kde seženu novou trysku, nikde tu v3 trysku nemůžu najít..
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#270
omlouvám se že píšu až teď. konečně jsem se k tomu dostal, půjčil sem si od kámoše bolt a složit to, světe div se funguje to.. tak a teď kde je chyba.. mám nějaký fotky ale nevim jak je sem dát.
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron