Re: Umarex HK 417

#11
No řeknu vám. Hledat vnitřní hlaveň do týhle obludy je něco. vlastně ani není na trhu. Všechny jsou buďto kratší nebo delší (300 nebo 375 mm). Mám trochu obavy tam dát něco delšího aby to moc nečouhalo a ty třístovky se mi taky moc nezdají. je tu ještě možnost koupit od Z-parts 16 inchovou místo originální 12 inchové vnější hlavně a dát tam nějakou 405 mm hlaveň což jestli se nemýlím je standart pro M4, kteréžto se již sehnat dají.

Re: Umarex HK 417

#14
veteran píše:Všechno tu je napsaný.I ty powerupy.

Já teda nevím, nemám školy, ale když dám hledat ve fóru a napíšu HK 417, tak se objeví dvě konverzace z nichž jedna je moje a druhá spitfira ohledně G28 a že bych tam našel odpovědi na své otázky to teda ne. A není kvér jako kvěr. To co platí u G28 není vždy případ HK417 i když konstrukce je podobná. už jen ty hlavně se tam kvůli jiný délce shánějí jinak.

Re: Umarex HK 417

#15
Jestli se nepletu na powerupy je tu přímo téma. Ten člověk co jsem poslal ma o hk417 s prehledem nejvíce videi. 320 mm hlaveň děla přímo pro HK 417 firma A+ V setu s jejich hop up gumickou za super cenu. Minuta hledání...
KWA MP9A1

Re: Umarex HK 417

#16
Dík, A+ jsem viděl, ale reference nic moc, i když jejich video vypadá dobře. Tak nakonec Tam půjde 303 mm, 6.05 mm PDI s PDI W gumou a vnější Z-parts 12" hlavní, jsem zvědavý na výsledek. Ta vnitřní hlaveň je o něco kratší nicméně originál trochu leze z vnější hlavně do krytu zášlehu, tak uvidíme výsledek. Pro porovnání bych mohl zkusit i tu A+.
A propos nevíte, jak je to s kompatibilitou Z-parts předních mířidel s plynovým vývodem z hlavně pro HK416? Předpokládám, že to k sobě nepůjde kvůli průměru hlavně, ale co kdyby, volič režimu střelby je stejný.

Re: Umarex HK 417

#17
Obrázek
Tak jsou tady Maple Leaf Autobot i Decepticon 70 deg od Morissů a bude se zkoušet. Jen při té tvrdosti si nejsem jistý jestli ti ten plíšek u HK 417 dostatečně zmáčkne. Jestli by to nechtělo nějaký jiný udělátko. Co vy na to?
Obrázek


Sent from mTalk

Re: Umarex HK 417

#18
Z tvých příspěvků se mi motá hlava.Sice píšeš česky ale skoro ti nerozumím. Fotky už vůbec nevím co je.Jestli mluvíš o hopgumě A+ tak nevim kdes vzal reference je to jedna z nejlepších hopgum kterou můžeš mít.Rozhodně lepší než PDI s W nebo M.Zrovna tak hlavně A+ jsou velmi dobrým výrobkem.
Hlaveň 6,05 je standart u WE,tak nevim proč to tam dávat a taky nevim co má za standart VFC. Jestli to vůbec pak bude lepší.Hlaveň pro svůj kvér si můžeš vyrobit sám, jak libovolnou dýlku chceš i z hlavně aeg. Vše jde přizpůsobit když máš dílenskou kapacitu.
O udělátku na hopgumy ML je tu taky psáno co se všechno musí nebo ne.Namísto vyhledavače kde nemůže bejt nic pro VFC HK 417 logicky,páč tu nikdo nic takovýho nemá krom Spitfire, použij normální rozum,najdeš toho víc.

Re: Umarex HK 417

#19
No možná nepatřím mezi lumeny kvantové fyziky, ale co píšeš není až tak pravda. Spousta,věcí pro WE atd nefunguje na HK 417. Prošel jsem dost fór a snažil si udělat obrázek, ale o A plus jako dobrý hlavni ani zmínka. Neznám celou jejich produkci, ale proč bych si měl do kvéru s mosaznou vnitřní hlavní cpát zase mosaz to nevím, jelikož to bude trpět tím samým co ten originál. Jako nejlepší byly označeny PDI, Prometheus, případně levnější varianta Madbull.. Jako nejlepší varianty 6.03, nebo 6.05. Gumy s nejlepším hopem, ML, Systema, případně PDI, Mabull. Ale to je ono nikdo to nemá, ale všichni píšou, že už je to vyřešené. Není. Ten kvér má spoustu věcí jinak, proto jsem si myslel, že tady najdu řešení či lepší nápad než mám já nicméně asi se toho nedočkám. A propos za fota se omlouvám, asi jsem si v pravidlech nepřečet maximální velikost a ten chat 8Mpx fota očividně nežvejkne. A co se týká úprav hlavně jo jde to udělat asi z čehokoliv, ale soustruh doma nemám a pižlat to v ruce nechci. Navíc každý zásah do srdce kvéru, což hlaveň bezpochyby je nepřinese nic dobrýho, obvzlášť co se akurátnosti týká. Takže když to shrnu jde mi o konkrétní detail nikoliv obecné věci, kterých je všude dost.

Sent from mTalk

Re: Umarex HK 417

#20
Jasně že je to trošku jiný,proto tu nic nenajdeš,ale všeobecně je A+ dobrá fa. Rozhodně lepší než madbull.Mám hlaveň A+ a nemám výhrad.Mám to na škorpu a střílí na 80m jen jako ta krátká-10cm a zatraceně přesně s hopgumou A+ a nábojem 0,36g.Je to tak rovný a přesný že mrazí na hlaveň co má glock.Většina z nás tady má hopgumy A+ na pistolích ,než přišel deception byla to nejlepší hopguma vůbec.
Varianty 6,03 a 6,05 je pro možnost nekvalitního střeliva a nečištění zbraně-hlavně a pro lepší možnost vytvoření vzduchovýho polštáře. Jinak na přesnost bude vždycky lepší 6,01 jako kvalitní 6,01 a to jedině PDI ne raven,ten není nerez,proto je tam prometheus. Ten nerez je.Jedna z nejlepších hlavní je KM a taky není nerez.Na výrobu hlavně pro GBB z hlavně AEG nepotřebuješ soustruh. V nejhorších případech stačí obyčejnej jehlovej pilník a šikovný ruce.Ty musíš pochopit principy tý zbraně a výrobku,pak oměříš a zařídíš se, to je jedině možný s tak neobvyklou zbraní co vlastníš.Na cizích webech jsou většinou velký kraviny, Stačí když koukneš na použitý střelivo u nich. Čerpej od kamarádů co kam dali a co se zlepšilo a co ne.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron