Re: Umarex HK 417

#21
Já už fakt nevím, co ti odpovědět. Je jasný, že většina WE tam nepůjde, protože ta zbraň nepoužívá WE systém jelikož je to WA systém. Ale všechny věci už jsme ti řekli, nebo tady jsou napsaný. Sám vím, že HK 417/G28 maji některé odlišnosti, ale prakticky jediná velká zvláštnost je hopup.
Kdyby sis alespoň přečetl co ti tady posilame. A+ děla hlavně z nerezu, tak nevím, kde si přišel na mosaz. Už ti tady bylo napsáno, ať používáš hlaveň Maple leaf a gumičku buď také ML nebo A+. Ty gumičky a hlavně co si napsal jsou dobrý hlavně do AEG, ale ne do plynovek. Kdyby sis rovnou vybral hlaveň do plynovky, tak nic nemusíš upravovat.

Na tom prostě nic víc nevymýšlíš. Nic lepšího nez ML prostě není. Ty to máš ještě jednodušší, že ti tam ty věci jdou. Ty věci co jsem ti řekl, ať už já nebo veterán, to používají vesměs všichni a hlavně i vím, že nejen v Čechách, ale i v zahraničí používají ty věci co jsem ti napsal lidi co maji HK417 a všem to funguje.
KWA MP9A1

Re: Umarex HK 417

#24
Na hk 417 neni nic slozityho, kto nekdy měl WE m4 nebo ješte hůře WE Masadau, nad AR platformou z dílny VFC stříka radosti.
Ano je pravda že co se hopu tíka tak je vfc hodne složita věc, no musiš znac co na co je, co k čemu slouži, princípy atd. a pak je všechno najednou snadné.
nebudu tady teť rozepisovat vše pač nato hodlam pak uďelat komplet projekt z fotkama a tak dále, takže ve skratce.
Já použivam system od ML pro tebe doporučuju i hlaveň pač ml gumky jsou fakt hodne specificky a potrěbujou mnohem přesnejši úpravy než jine a hlavňe je třeba znat jak je gumka na hlavni usazena.
Co se hopu tíka tak: Musiš upravit přítlačný ramínko at ti do nej vleze Iklíč ten červeny co jde do pistoli a ješte upravit otvor pro klíč at ti sedne od začátku. Pak můžes použít ML gumku. A pokut ten kvér nemaš do mrťe vylazeny tak ani nepřemyslej o tom že použijes neaku drahu hlaven a budeš ji upravovat.
Potíž je v tom že GBB ma tak ohromne nestabilny pohon že jenom samotné rozdíly v ústovkach ti udělaji obrovske problémy a proto se začali delat hlavne ze stabilizátorama jako ma třeba crazy jet od ml.
jenom málo nakousnu : ja si z toho stavim snipu ješte neni ani z daleka hotova a už jsem na 60 000kč.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron