Re: CG/VFC FNX-45

#111
Tak co nadelas prachy budou, my nebudem. Jo to je zamek pro hopgumu to podlouhly ten zarez podel co do toho padne konec hopgumy a pak takovej zarez zase kolem hlavne taky pro hopgumu. Jen takovy kolmy zarezy na hlavni s jsou sirsi nez ty na hopgumu jsou zamky na komoru. Koukni na komoru jako dovnitr, jsou tam takovy kolmy vystuky co drzej hlaven aby se nepohybvala sem a tam. Tak tohle bys musel pilovat ty zarezy.

Re: CG/VFC FNX-45

#112
Jasné, už myslím rozumiem. Každopádne gumičku mi pošle kamarát , tak behom týždňa dám vedieť. Má zhodou náhod novú A+ ten dlhší typ na dlhé zbrane, ako spomínal Vietnam. Sám som zvedavý čo to urobí. Ak to bude mat dostrel na postavu tých 60m budem spokojný.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#113
Ok ten dostrel tam bude a hude to i slusne presny. A pozor je jeste guma open bolt novej nebo novejsi typ co ma v ni byt jeste takovej krouzek co se dava na trysku. Tedy nedava se na trysku,ale do hopgumy, z hopgumy ale vypadava, ma to byt jako lip utesneny, tak se lepi bud dovnitr hopgumy nebo na trysku. Docela opruz oboji. Davam radeji ten starsi typ bez krouzku. Kdyby ti tam pasla pistolova bylo by to lepsi. Nejsou s ni problemy.

Re: CG/VFC FNX-45

#114
Ja som mal A+ v MP7 od KWA aj v G od ASG a bol som spokojný , to som automaticky hneď menil . Tak myslím že budem aj tu.
No dúfam že to bude tá bez toho krúžku , to neznie veru dobre lepiť krúžok tesniaci , to je take dočasné asi...
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#117
Pokud by tam padla pistolová,dej pistolovou.Já jsem taky nikdy s gumou A+ neměl problém.Na žádný zbrani a na KSC-škorpík ji mám dosud,střílí super přesně a dost daleko.Mám jí i jinde na glockách co jsou jen na chalupu a jak 1,tak druhá generace střílí bezvadně,jen je potřeba vychytat tu teflonku. To jde i u KWC omotat tak,že se daj střílet 0,4g i z coltů na CO2. Jestli by to nestálo za pokus to vychytat z originálem.Jde o to jak ty bobánky vypadaj tam. Kupříkladu na úzkým hopu u WE to jde snad úplně nejlíp naučit to střílet daleko i přesně jen teflonkou společně s dobrým utěsněním a doladěním. Prostě jen rukama. šikovný ruce jsou k nezaplacení,zmůžou mnohem víc než většina "zaručenejch " upgradů. Tak držíme palce.

Re: CG/VFC FNX-45

#118
No príde mi ten typ na dlhé zbrane , pištolovú nemám bohužiaľ. Ak by robila neplechu , tak objednam pištolovu.
Tou teflonkou stačí dať omot na konci gumičky , alebo este je potrebné niečo iné? Ja som dával len tam.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#119
Tady se doporučení "odborníků" různí,někdo omotává jen konec-tam kde hopguma dosedá na hlaveň směrem k ústí a někdo ten druhej konec aby tryska dýl zůstala přidržená...já to omotávám celý a někdy přemotávám i 5krát než to trefim jak potřebuju.Používám na každej kus dýlky hopgumy jinej tah na pásku.....nesmí to být moc aby se to nedeformovalo a ne málo,páč to je úplně k prdu.Časem to vychytáš...ono nic jinýho stejně nezbejvá.Jestli nemáš pistolovou,tak ji nekupuj,na zkoušku ti jí klidně nechám u někoho kde si ji vyzvedneš těch mám fůry,akorát jen 2 generaci-tu bez křidýlka.

Re: CG/VFC FNX-45

#120
No skúsim to nejaksi zmáknuť a uvidím čo z toho bude :)
Ďakujem za ochotu len do Čiech vôbec nejazdím , mám tam kamaratov pár v Brne , ale to by bolo na dlhé lakte. Ja verim, že to zajtra dám dokopy a bude to krok vpred.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti