Re: Představte se prosím

Zdravím ve spolek, Jarin jméno mé, průzkumák AČR, věnuji se military airsoftu něco kolem 15 let. Nyní vlastním ARMY G17 a plánuji přechod i s dlouhou na plyn v podobě HK 416. O plynu toho moc nevím, proto doufám že se zde něco dozvím.

Ahoj všichni, zdraví vás Martin z Přelouče. Airsoft už dělám 17 let ale nikde jsem doposud nevlastnil dlouhou plynovku. Chci pořídit dlouhý plyn, který budu krmit propilenem a rozmýšlím se mezi GHK a Full upem od WE, Ideálně AK.

Zdravím chlapy a snad nějaká děvčata..
Soft hraji 8let..
a po mnoha ladění aeg jsem se rozhodl že pořídím plyn..
AEG mě zklamala a vůbec zbraň na baterky není zbraň.. nějak v posledních letech se mi AEG zhnusily..
Mám teď necelý rok Masadu od WE. A je to paráda..
Rád bych tu využil znalostí a moudrosti ostatních nadšenců..
Snad budou i mé rady ku prospěchu..;-)
Díky..Max

Zdravím,
jmenuji se Kuba a airsoftu se věnuji přes 15 let. V poslední době přemýšlím, že bych začal s plynovkama, takže hledám po internetu různé informace od zkušenějších uživatelů. A doufám, že zde najdu co potřebuji.

Zdravím zdejší osazenstvo,
s airsoftem jsem koketoval cca od roku 2008 a aktivně jsem se mu věnoval někdy do roku 2011 kdy jsem postupně přešel do jednoho KVH. V rámci KVH (když už) jsme práskali slepákama, takže pocit ze zbraně která má zvuk jako elektrická vrtačka z tržnice, jsem rychle vytěsnil z hlavy.
Momentálně koketuji s myšlenkou, že bych se vrátil zpět k AS a dělám si průzkum co by bylo fajn si pořídit za flusátko plastových projektylů ráže 6 mm.
Vzhledem ke zkušenostem popsaným výše jsem automaticky zavrhl zbraně elektrické a rozhlížím se pouze ve vodách zbraní plynových.

Od tohoto fóra očekávám, že si rozšířím své dosti omezene znalosti o plynových zbraních (doposud jsem vlastnil pouze GBB Glock 17 od TM) a třeba časem začnu přispívat se svými vědomostmi a poskytovat rady na cestě dalším nováčkům, kteří by šli v mých šlépjejích.

Praha, ajťák, 26 let

P.S. Možná jsem někde vynechal nějaký háčkočárek, omlouvám se, ale jsem zvyklý psát bez diakritiky, leč kvůli tomuto slohovému útvaru jsem si dal záležet.