Re: Představte se prosím

#221
nerakhon píše:
Manny píše:A odkud jsi honzo?

Praha, ale jsem mobilni do rozumny vzdalenosti :).


Sent from my iPhone using Tapatalk


No super...další kousek do party. Vím že je to na rychlo ale teď máme Gas only akci třeba v neděli kousek od benesova
dum spiro spero

Re: Představte se prosím

#222
Manny píše:
nerakhon píše:
Manny píše:A odkud jsi honzo?

Praha, ale jsem mobilni do rozumny vzdalenosti :).


Sent from my iPhone using Tapatalk


No super...další kousek do party. Vím že je to na rychlo ale teď máme Gas only akci třeba v neděli kousek od benesova


To bohuzel nedam, ale diky za heads up! ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Představte se prosím

#225
Zdravím,

jsem Honza z Prahy, Na AS vystupuju pod přezdívkou STRATOS. Měl jsem Scara a AKSU od WE a teď jsem skončil u HK416. Rád bych rozhodně svoji sbírku rozšířil o pár kousků, pokud rozpočet dovolí :D . Záložku mám Glocka 17 KSC/KWA

Díky.

Re: Představte se prosím

#227
Ahoj, já jsem Jáchym, airsoft dělám cca 4 roky a začínal jsem s kamarády na valech za Starou Boleslaví, občas jsme zajeli i do Všetat. Pak jsme se rozpadli, každej šel svou cestou a já se přidal k S.G.T.S. kde se snažíme o napodobení zásahovky... dlooouho jsem zamilovanej do SCARů a tak teď čerstvě vlastním Lko od WE. Dřív jsem měl berettu M9 též od WE, kde se mi po 3 letech a pár pádech na zem uštípl závěr a od tý doby leží ladem a čeká až se dostanu k CNCčku a pokusím se o nový závěr. Vzhledem k tomuto faktu čekám až někde v mém okolí naskladní nějakého pěkného glocka 17 (nejspíš TM). Moc se mi líbí koncept HPA poháněný CO2 a v budoucnu to plánuju taky průbnout. Zatím spíš nasosávám informace a přiučuju se :D ale laborovat s plynem mě chytlo a jen tak toho nenechám.

Re: Představte se prosím

#228
Nazdar,

Som Jakub a pochádzam zo stredného Slovenska. Venujem sa airsoftu už pár rokov a cez manuál, "plastové až kovové AEG" som pričuchol k plynu. Najskôr Glock od KJW, následne ho vystriedal G19 od WE, k nemu sa pridala KWA MP7, no časom ( ja debil) som sa jej zbavil. Glock od WE vystriedal KWA G17 a nakoniec bol koniec bzučaniu a posledné AEG bolo vymenené za GHK G5. Aj vďaka tomuto fóru som dospel k názoru, že GBBR už preskočili AEG vo všetkých smeroch a rad by som sa k tejto rodine pridal a zbieral čo najviac info,keďže som tak ešte trošku v plienkach čo sa vyznávačov kicku, smradu z plynu týka.
Budem vďačný za každú radu.

pym

#229
Zdar,
jsem z jižní Moravy a vlastním velmi hezký kousek od Umarexu HK 417 D. Budu rád když se tady dozvím co nejvíc o možnostech upgradu a případně nasdílím své zkušenosti s tímto kvérem. Možná, že se časem rozroste sbírka i o něco jiného jelikož mi plynovky celkem učarovaly. :-)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron